Temat: prezent ślubny

Moje drogie kochane, czy macie może jakiś fajny oryginalny i niedrogi pomysł na prezent ślubny ? wspólny bądź osobny. na zaproszeniu jest napisane, ze albo pieniądze, albo lotki i stwierdziłam, że może kupię duuży bukiet kwiatów i ładnie powiem pani kwiaciarce, żeby powpinała jakoś tam z 20 lotków chybił-trafił.

Byłam niedawno na weselu i para młoda zamiast kwiatów również zażyczyła sobie kupon lotto więc do standardowej koperty dodałam bukiet z powpinanymi kuponami lotto. Ładnie zawinięte przymocowałam za pomocą spinaczy biurowych do patyczków (szaszłykowych) i pani w kwiaciarni skomponowała mi je z kwiatami. Wszyscy byli zachwyceni :)

A ja chciałam wino...bo od razu po ślubie wyjeżdżałam w podróż i wiedziałam, że nie będę miała co zrobić z dzikim stadem ciętych kwiatów od gości i będą to tylko wyrzucone przez nich pieniądze, a szkoda prawda? ... Nie uszczęśliwiajcie na siłę młodych kwiatami, skoro ich nie chcą. Skąd potem niby mają wziąć milion wazonów na te kwiaty?? Chyba, że dajecie je z pełną świadomością, że wylądują w śmietniku albo że zostanę rozdane komu popadnie po rodzinie... Chcą kupony, dajcie im kupony. 

z niedrogich prezentow to ja najbardziej ciesze sie z talerzy, tego w domu nigdy za duzo

Pasek wagi

Może taki bukiet, zamiast zwykłych kwiatów skoro nie chcą? i zamiast tych różyczek kupony lotka? Widziałam że w kwiaciarniach też robią takie.

Lub taki prezencik:

Możesz wymyślić swoje własne "nazwy" przegródek :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.