- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
14 czerwca 2014, 11:54
czy jest mozliwe zeby 28-letniemu facetowi, chudemu jak szczypiorek, spodobala sie dziewczyna powazniejszych gabarytow OD NIEGO, wazaca 55 kg przy niespelna 168? czy raczej jest tak, ze jak facet jest chucherkiem to instynktownie leci na szkieletowate przedstawicielki plci pieknej, a jesli nieco jest pulchniejszy to podobaja mu sie te okraglejsze? czy wiek mezczyzny tez ma znaczenie w jaki sposob postrzega kobiece cialo i jaka sylwetka bardziej mu sie podoba?
Edytowany przez 23248bb94cd5f08009701efc3a24aa8d 15 czerwca 2014, 09:24
14 czerwca 2014, 15:02
hahaha czy to żart?
14 czerwca 2014, 15:21
Powinnaś jej powiedzieć żeby coś ze sobą zrobiła, bo jest stanowczo za gruba! Przecież jak będą się kochać, to ona może go przydusić... straszne!
14 czerwca 2014, 15:36
Ten temat jest na serio?
tak, jeszcze raz spytam: czy to mozliwe, ze facetowi spodoba sie grubsza od niego dziewczyna? i nie chodzi mi o jakies smety, ze milosc nie wybiera, bla, bla, bla tylko czy mezczyzna moze czuc pociag fizyczny do kobiety kobiety wyzej opisanej
14 czerwca 2014, 15:49
faktycznie spasiona świnia z niej.... :(
14 czerwca 2014, 15:49
Ja mam kilku znajomych ktorzy lubia 'duze' babeczki :)
Ale podobno wg. psychologow pary dobieraja sie wg. podobnego procenta tkanki tluszczowej w ciele ale wiadomo jak to jest ;D
Badania amerykanskich psychologow :D
14 czerwca 2014, 15:54
168 55kg powazniejsze gabaryty hahahahahahaa
Dokładnie, ja to bym na ulicę nie wyszła mając BMI 19,5 (czyli 1 punkt od niedowagi)
14 czerwca 2014, 16:02
Z podanych twoich danych wynika, że jesteś szczupła. Ale wiem, o co ci chodzi (chyba) z tym pytaniem. Ja np. ważę aktualnie 45 kg, ale BMI mam niższe od mojego faceta, bo on jest sporo wyższy ode mnie i taki właśnie mega szczypiorek. Trochę mu tego zazdroszczę :) Ale wydaje mi się, że dla faceta waga dziewczyny nie ma aż takiego znaczenia (no, chyba, że naprawdę ma ona nadwagę / niedowagę, wtedy to się rzuca w oczy).
Często się zdarza, że chudy facet ma grubszą partnerkę. Więc wg mnie luzik.