- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
24 marca 2014, 07:43
Muszę podrzucić na chwilę do dziekanatu legitymację.. Chciałam się ubrać na sportowo, bo chcę tam zajechać na rowerze, a w codziennym ubraniach nie lubię jeździć. Myślicie, że wypada..? Chodzi tu o legginsy adidasa do kolan i sportową bluzę..
Edytowany przez 24 marca 2014, 07:43
24 marca 2014, 07:45
A dlaczego nie? Ludzie w przeróżnych strojach hasają do dziekanatu. Poza tym to nie żaden egzamin, tylko dziekanat ;)
24 marca 2014, 07:47
A dlaczego nie? Ludzie w przeróżnych strojach hasają do dziekanatu. Poza tym to nie żaden egzamin, tylko dziekanat ;)
24 marca 2014, 07:49
coś Ty , można
24 marca 2014, 08:03
no nie wiem ;) po prostu żeby się nie zbulwersowały ;)A dlaczego nie? Ludzie w przeróżnych strojach hasają do dziekanatu. Poza tym to nie żaden egzamin, tylko dziekanat ;)
Hm, to już zależy jakie tam babki są :p u mnie ogólnie zawsze im coś nie pasuje i się czepiają, także w moim przypadku kompletnie nie ma się czym przejmować ;) Podejrzewam, że u Ciebie też.
24 marca 2014, 08:37
nie wiem czy to się zmieniło ale w prawie każdy dziekanacie sama nasza obecność bulwersowała panie :) hehe wiec ... jedź ...na sportowo i się nie przejmuj :)