Temat: Dziennik posiłków/kcal - jaka strona, aplikacja na telefon?

Chciałabym prowadzić dziennik posiłków. Korzystacie z takich pomocy, możecie coś polecić?  Szukam strony internetowej bądź aplikacji na telefon (android) Znalazłam już kilka stron jednak nie wiem, którą warto wybrać. Chodzi mi głównie o możliwość zapisywania posiłków wraz z nazwą (śniadanie, obiad, przekąska itd) z automatycznym przeliczaniem wagi produktów na kcal.

Pasek wagi
Prowadziłam notatnik, ale mi się znudziło ;)
Ja zaczęłam prowadzić w zeszycie coś takiego
Możesz podać te strony? :)

Póki co wybieram między www:

1. tabele-kalorii

2. fitwit

3. potreningu

Niestety nie mam pojęcia czy jest coś godnego uwagi z aplikacji na telefon, można wpisać zawsze i wszędzie ;)

Pasek wagi
Ja używam apki na androida - Fat Secert - używam od maja - można wpisywać posiłki ( jest śniadanie, lunch, obiad i przekąski ) - produkty są w gramach, ale też "w wiekościach " np. średnie jabłko. Liczy białko, węgle i tłuszcz. Wiele produktów skanujesz po kodzie kreskowym. Możesz też wpisywać ćwiczenia.
Mój mąż używa My fittnes pal - podobny do mojego, ale łatwiejszy jeśli chodzi o wpisywanie własnych produktów, ma dużo większą bazę danych produktów np. u mnie jest twaróg półtłusty, u niego 5 producentów. Można wpisywać swoje wymiary. Też wpisujesz ćwiczenia.
Oczywiście jeden i drugi liczy zapotrzebowania kaloryczne.
ja wpisywałam w pamietniku na V, pożniej juz same ilości kalorii dodawałam na tel

Lisiaaa, dzięki o to mi właśnie chodziło!

Michalino.lublin u mnie nie sprawdziło się pisanie na V czy na kartkach, bo zapominałam, albo gubiłam kartkę.. a przecież chcę kontroli i motywacji

Pasek wagi

rossinka napisał(a):

Lisiaaa, dzięki o to mi właśnie chodziło! Michalino.lublin u mnie nie sprawdziło się pisanie na V czy na kartkach, bo zapominałam, albo gubiłam kartkę.. a przecież chcę kontroli i motywacji

Nie ma za co - gdyby nie to, że się przyzwyczaiłam to teraz wybrałabym My fitness pal - ale spróbuj i wybierz co Tobie bardziej pasuje.
A i lepsze efekty w odchudzaniu ma mój mąż - od końca kwietnia19 kg.
Chyba się zdecyduje właśnie na fitness pal ale jeszcze przeglądam. Gratulacje dla męża, daje radę! ty jak widzę po paseczku również!
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.