- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
6 lipca 2013, 09:03
6 lipca 2013, 10:08
6 lipca 2013, 10:09
6 lipca 2013, 10:09
6 lipca 2013, 10:23
Portal dla zboczeńców i dewiantów. Przeczytałam kilka wpisów w tym pseudo 13-to latek, i według mnie tak nie pisze dziecko - zbyt dużo opisów, szczegółów.
6 lipca 2013, 10:23
Ja pierdziele te posty wyglądają jakby pisał je napalony 50 latek wyobrażający sobie taką 13/14 latke nago , fuj.'szłam niesamowicie podniecona ze 2 km, aż musiałam wycierać sobie nógi od soczków tym ręcznikiem. ale po jednym piwku jestem zawsze trochę szalona'Czy tak pisze 14 letnia dziewczynka?
6 lipca 2013, 11:03
Dlaczego od razu zboczeńcy?Każdy ma swoją naturę!A jak ktoś jest homo to też dla was zboczeniec?Są ludzie którzy nazywają się naturystami. Nie wiem jak można wyzywać ich od zboczeńców i pedofilii!A naturyzm to praktykowanie nagości w celu zbliżenia się do natury... Na prawdę bardzo zboczone.Ludzie rodzą się z takim upodobaniem jak i z homoseksualizmem, nikt im tego nie wybiera.Ludzie trochę tolerancji, wcale się nie dziwę że Polska jest jednym z najmniej pamiętanych państw w Europie bo dla większości Polaków jak ktoś jest inny to albo zboczeniec albo idiota.