- Dołączył: 2010-04-25
- Miasto: Poznań
- Liczba postów: 18652
4 lipca 2013, 14:05
Był już taki temat tu: http://vitalia.pl/forum11,81331,8_Serialereklamy-ktore-was-denerwuja.html#post_22116631
Chciałam odświeżyć :).
Jakie reklamy Was denerwują? Jestem ciekawa bo u mnie to jakieś apogeum ostatnio.
Strasznie,ale
to strasznie mnie denerwuje reklama jak dzieciaki dra papę "na na
nanananana" rzucają jakimiś zabawkami i dostają za to tablety...
porażka. Następna straszna to reklama Tymbarku, na końcu ta dziewczyna
"mój tata to prawdziwy neseser..." mam ochotę wyrzucić tv... albo
reklama danonków "daj mi na zabawę minutkę lub dwie..."tragedia. jest
tego masa... ale te to już..szkoda mówić.
4 lipca 2013, 15:00
a ta reklama z KORONIEWSKA??? lody jakies... tak sie szczerzy ze az nie chce sie wierzyc ze to "smak jej dziecinstwa...
a druga to perlage woda min z MONIKA BELLUCCII.... nie trawie...
:P
- Dołączył: 2011-05-18
- Miasto: Calabasas
- Liczba postów: 3127
4 lipca 2013, 15:12
cancri napisał(a):
Ta z NJUmobile, Bozeee....
i ta Halo, kopyta Ci palą.
![]()
i te korega czy jakos tak. albo teraz ta nowa o tym czyms na afty
- Dołączył: 2012-05-13
- Miasto: Guildford
- Liczba postów: 10534
4 lipca 2013, 15:19
Cheetosów- hamburger- papryka czy jakoś tak, takie dzieciaki by dostały po tyłku i cisza! Albo jeszcze amino- my kochamy te kluseczki ughhhhh szczególnie, ze u mnie MAKARON to MAKARON a KLUSKI to KLUSKI!
4 lipca 2013, 15:20
kurka, wiekszosci tych reklam, o ktorych juz wspomniano nie wiedzialam! ale to dlatego, ze po prostu jak leca reklamy to przeskakuje na inny kanal, albo ide cos robic w miedzy czasie, np umyje zeby, albo zrobie herbatke itp; niecierpie reklam!!!
widzialam kiedys ta reklame wody mineralnej perlage - fakt - cos strasznego, no ta z gesslerowa o tych wzdeciach - faktycznie porazka!
- Dołączył: 2012-05-13
- Miasto: Guildford
- Liczba postów: 10534
4 lipca 2013, 15:25
Właśnie ! Gesslerowa ma tam taki ton jakby była na haju. jeszczewszystkie reklamy środków na 'męskośc' albo prezerwatyw typu bo Lubice seks, prawda? I jeszcze asekurella na wieczorze panieńskim
Edytowany przez siczma 4 lipca 2013, 15:25
- Dołączył: 2012-10-19
- Miasto: Kraków
- Liczba postów: 1843
4 lipca 2013, 15:27
reklama lodów augusto z ich ''cipa cipa cip, cipa cipa cip..."
- Dołączył: 2012-02-06
- Miasto: Chełm
- Liczba postów: 9990
4 lipca 2013, 15:45
Chyba mało kto sobie zdaje sprawę, że irytująca reklama także spełnia swój cel. Dowodem tego jest ten wątek - zirytowanie reklamą równą się często zapamiętaniam marki reklamowanego produktu, a o to wlasnie chodzi. Co więcej ta irytacja wzbudziła w Was chęć podzielenia się nią z innymi-przekazałyście nazwę dalej. Im bardziej znana i rozprzestrzeniona nazwa tym lepiej. Nawet nieświadomie wybieramy te produkty/usługi, których nazwy są nam znane. Producenci reklam, o których tu wspomniano na pewno bardzo by się cieszyli wiedząc, ze ich reklama Was irytuje. Ważne jest żeby reklama wzbudzała emocje-nie ważne czy dobre czy złe, jakiekolwiek. Skoro to się udało to można uznać że osiągnięto sukces.
Co do tematu-mnie żadna reklama irytuje bo od pół roku nie oglądam telewizji:)
- Dołączył: 2010-04-25
- Miasto: Poznań
- Liczba postów: 18652
4 lipca 2013, 15:50
Ja to wszystko wiem, że reklama ma po prostu utkwić w pamięci. Tylko, ja np nie kupię produktu, którego reklama mnie zirytowała. Patrzę na półkę i widzę "o socysty kurczak" i aż mnie mdli. Natomiast wiem, że cel został ociągnięty przez producentów.
- Dołączył: 2013-07-04
- Miasto: Grudziądz
- Liczba postów: 16
4 lipca 2013, 16:38
Mnie wkurza reklama Apart . Wrrr! Jak ja widzę to Anję to mnie skręca normalnie -,- !