- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
17 czerwca 2013, 09:12
Dziewczyny tak jak w temacie,
macie takie kąpielówki?? czy bez skrępowania w takich byście chodziły? Ja nigdy takich nie posiadałam ale teraz się zastanawiam :P bieganie i wyzwanie przysiadowe robi swoje i zaczynam być z nich zadowolona, tylko teraz kwesta hmm "dobrego smaku" czy wypada??
17 czerwca 2013, 09:32
17 czerwca 2013, 09:32
ja wiem , że nad polskim morzem to takie " nie do przyjęcia" ja planuję wakacje w Chorwacji, tam trochę inna mentalność ludzi :P heh ale ciekawią mnie wasze opinie :P to pewnie o opalaniu Toplesss nie ma nawet mowy cooo??
17 czerwca 2013, 09:33
Nie możesz bo zazdrośnice padną
jeszcze trochę pracy mnie czeka by było czego zazdrościć...:D
17 czerwca 2013, 09:33
co innego stringo/bokserki, co innego typowe stringi w stroju kąpielowym.A ja uwazam ze to wyglada swietnie. Malo tego, tylek w dobrych stringo/bokserkach wyglada lepiej niz w zwyklych gaciach bo nie wrzyny sie przyciska skory posladkow (a to uwiadacznei tluszcz i cellulit).
17 czerwca 2013, 09:34
17 czerwca 2013, 09:36
Nie możesz bo zazdrośnice padną
czy jakby facet pytał czy może z penisem na wierzchu chodzić po plaży, bo ma dużego, więc mu nei wstyd, to tez byś napisała, że nie moze bo inni faceci z zazdrości padną ?!
no litości.
nie żyjemy w lepiankach, jest coś takiego jak przyzwoitość. bynajmniej jej minimum. na działce sobie chodź jak chcesz, ale niekoniecznie wszyscy muszą chcieć by ich dzieci i oni oglądali czyjąś gołą dupę i nie ma to nic wspólnego z zazdrością.
17 czerwca 2013, 09:38
ja jestem na nie, nawet jeśli ładny tyłek, to wychodzi na to że chcesz go pokazywać wszystkim kolesiom żeby się slinili na jego widok, nawet jeśli tak nie jest to większość tak Cię oceni heh
wow!! nawet o tym nie pomyślała, bo przecież jadę z moim mężem który mnie już od wielu lat namawia na taki zakup. byłam w wielu miejscach Turcja, Tunezja, Majorka, Hiszpania, Włochy, oczywiście Pl też... nigdy się nie odważyłam. Ale nie raz widziałam, mi to nie przeszkadzało i nigdy nie pomyślałam o tym w ten sposób...
bardzo częsty widok to: opalają się na brzuchu i majtki pościskane do minimu, wyglądają jak stringi...wiec co też takie beeee to jest???
17 czerwca 2013, 09:39
czy jakby facet pytał czy może z penisem na wierzchu chodzić po plaży, bo ma dużego, więc mu nei wstyd, to tez byś napisała, że nie moze bo inni faceci z zazdrości padną ?! no litości. nie żyjemy w lepiankach, jest coś takiego jak przyzwoitość. bynajmniej jej minimum. na działce sobie chodź jak chcesz, ale niekoniecznie wszyscy muszą chcieć by ich dzieci i oni oglądali czyjąś gołą dupę i nie ma to nic wspólnego z zazdrością.Nie możesz bo zazdrośnice padną
17 czerwca 2013, 09:42
w chorwacji na glownych plazach w duzych mistach typu split - raczej panuja stroje - stringi tak , nawet takie zwykle majtki ale baedz wyciete ... nie kupisz tam takich barchanow jak tu ..... za to w mniejszych miejscowosciach ..... ja zawsze opalam sie nago i wszyscy do koloa sa nago nikt nie ma problemow a toples to norma .... tylko ta nasza polska ... kiedys na naturystycznym kempingu - jedyna ubraa rodzina byli polacy . oczywiscie buraki glosno komentowali wchodzacych . na moje slowa czy wiedza gdzie sa odpowiedzieli ze tak bo to bardzo bezpieczny kamping . we wloszech np ostatnio jest moda na zakrywanie piersi ale i tylko stringi do tego ...ja wiem , że nad polskim morzem to takie " nie do przyjęcia" ja planuję wakacje w Chorwacji, tam trochę inna mentalność ludzi :P heh ale ciekawią mnie wasze opinie :P to pewnie o opalaniu Toplesss nie ma nawet mowy cooo??