- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
24 stycznia 2013, 15:48
24 stycznia 2013, 16:06
To ile on kosztuje?;pBiedronka! ostatnio go widziałam, ale cena mnie powaliła i nie kupiłam... czasem może go nie być, ale to z powodu braku na magazynie
3,99 za pakiet 4szt -czy ja wiem czy aż tak drogo? O i tylko 99kcal:D
24 stycznia 2013, 16:16
3,99 za pakiet 4szt -czy ja wiem czy aż tak drogo? O i tylko 99kcal:DTo ile on kosztuje?;pBiedronka! ostatnio go widziałam, ale cena mnie powaliła i nie kupiłam... czasem może go nie być, ale to z powodu braku na magazynie
24 stycznia 2013, 16:20
24 stycznia 2013, 16:20
24 stycznia 2013, 16:21
24 stycznia 2013, 16:25