Temat: Najpiękniejsze modelki :) zdjęcia

 

Która z modelek jest wh was najpiękniejsza? Wg mnie bezkonkurencyjnie Abbey Lee Kershaw

 

 

 

 

deanta29 napisał(a):

mi sie podoba Rachel Weisz, bo jest kobieta, a nie dziewczatkiem. Moze i ma duzy nos, ale ma cos w sobie. Poza tym jest bardzo dobra aktorką:)

Rachel . Co ja poradzę, że uwielbiam brunetki o niepospolitej urodzie. 
Rose Byrne.
No ale inne celebrytki też się nie wypromowały swoją inteligencją, wybitnymi osiągnięciami naukowymi itd., i mimo tego tak się po ich nie jeździ jak po "Grycankach".

Nekkaa napisał(a):

cancri napisał(a):

Ja nie rozumiem tej ciągłej jazdy po "Grycankach".Kobiety już nie raz pokazały, że są miłe, bardzo pogodne, i że mają do siebie sporo dystansu.Ale oczywiście będzie im się dostawać cały czas, bo jakby były szczupłe,to by się wszyscy nimi zachwycali.Ale, że są dość puszyste, to można do woli im ubliżać, ehhh,tak zacne właśnie jest to nasze społeczeństwo.
Nie, nie, nie, to nie jest kwestia tego, że są grube. Nikt nie miałby za złe im tego gdyby robiły coś sensownego.Kobiety bywają na salonach ponieważ wypromowały się "dzięki" swojej tuszy- podkreślam same nie raz o tym wspominały.Nasze społeczeństwo chce oglądać, słuchać i brać przykład z ludzi, którzy faktycznie mają coś do zaoferowania, ludzi, którzy przekazują jakieś wartości. Ludzi, ktorzy maja talent.Co pozytywnego zrobiły te kobiety, że mają czelność uważać się za "gwiazdy"? Owszem są sympatyczne ( P. Marta Grycan jak najbardziej), ale pytam się co one wnoszą do "naszego zacnego społeczeństwa"? Skoro już obrażamy to nasze "społeczeństwo" to przynajmniej z sensem.


Ja też nie szanuję celebrytów, których kariera kwitnie przez skandal i posiadanie dużej ilości kasy (zwłaszcza nie swojej), takich jak Paris Hilton albo tzw. Grycanki. Ale w sumie nie wiem po co znowu ktoś przywołuje je do debaty i to w temacie "najpiękniejsze modelki" - miał być żart, wychodzi kwas. :(
Któraś dziewczyna podała Adriana Lima- zgadzam się w 100% 
Z aktorek- odkąd zaczęłam oglądać "Californication", Natasch McElhone....
Ma boskie włosyyyy.......też chcę takie  
z modelek Rosie <3
994cwfbctos_largeTumblr_m03lf7tjyo1qkegsbo1_500_large213358101066877804_odhmsigu_c_largeTumblr_m5mpu2xrth1robh7to1_1280_large

Moja lista:

mało znana modelka Megan Ewing (śliczna w teledysku do piosenki Belong to me- Lenny'ego Kravitza)

z aktorek to Jessica Alba, Jennifer Love Hevitt, Vanessa Hudgens i nasza Marta Żmuda Trzebiatowska.

Zapomniałam jeszcze oczywiście o 
Rzadko się zdarza,żeby kobieta wyglądała lepiej bez makijażu niż w nim 

karwaja napisał(a):

No ale inne celebrytki też się nie wypromowały swoją inteligencją, wybitnymi osiągnięciami naukowymi itd., i mimo tego tak się po ich nie jeździ jak po "Grycankach".


Pewnie dlatego, że one są bardziej "na przekór" i sam ich widok wzbudza kontrowersje - co samo w sobie nie jest złe, ALE.
Jeżeli ja miałabym podać osobisty powód, dla którego czuję do nich niechęć, to jest taki, że te nie szanują swojego zdrowia, ja generalnie jestem bardzo na "nie" jeśli chodzi o otyłość i uzależnienia od: lenistwa, jedzenia, dragów, alko, papierochów.
Dla mnie to jest tak: jakby ktoś był alkoholikiem i wyrządzał sobie krzywdę chlejąc, a później w mediach, brudny, zapuszczony i nawalony mówił, że on "kocha siebie" - i fakt faktem, nie zachęca nikogo do picia, bo robi to swoim kosztem (tak samo jak panie Grycan są otyłe swoim kosztem), ale czy bym lubiła takiego gościa? No nie.

cocoococ napisał(a):

z modelek Rosie <3


Rosie jak? Fajna dupeczka, ale nie znam.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.