Temat: co sądzicie o takiej szafie ??

mam w domu mase ciuchów i kurtek nie mam gdzie tego juz upychać a nie stać mnie na meble z prawdziwego zdarzenia ...

http://allegro.pl/776-szafa-na-ubrania-tekstylna-4-kolory-wieszak-i2383088019.html
Ja mam podobną z IKEI i jestem bardzo zadowolona, zajmuje mało miejsca, można ją zawsze przestawić (jest na kółkach), dużo się do niej mieści.

Mi sie podoba :) smiało możesz kupić..

 

Pasek wagi

marrons napisał(a):

cancri napisał(a):

Nie.Lepiej kup taki sam stojący drążek, będzie o wiele lepiej wyglądać,niż takie zapakowane pudło.W 70 cm za wiele nie zmieścisz.
mam taki pokój z którego zrobiłam garderobe także to jak wygląda ta szafa jest mniej ważne :)myslalam nad takim stojącym drążkiem, ale doszłam do wniosku ze te ciuchy sie beda kurzyć stad pomysl na taka szafe
'

Jak nie będzie straszyła na widoku, to jak najbardziej, fajny pomysł
podobne szafy są w ikei, tyle że moim zdaniem trochę lepsze jakościowo. (polecam zajrzeć).
mamy taką z narzeczonym w przedpokoju, bo jeszcze nie mamy kasy na szafę robioną na zamówienie, a ta została jeszcze z czasów kiedy się wprowadzał :) całkiem nieźle się sprawuje.
Na zabawki moich sis by było dobre ;D Wrzucą i zasuną 
Na ubrania moim zdaniem odpada ;/ Choć ładnie się prezentuje ;)
Może się sprawdzić. 
swietny pomysl;)))
ja bym ci odradzała, mam podobną i te plastikowe łączenia w większości mi popękały tak że szafa ledwo się trzyma,
super pomysl, przynajmniej ciuchy sie nei kurza no i sa ladnie ulozone a nie rozwalone po pokoju ;)
mam taka szafe i jestem z niej bardzo zadowolona:)) kupuj!!!

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.