Temat: Facet idealny to znaczy jaki?

Witam panie :) Ten temat natchnął mnie podczas dzisiejszej rozmowy z koleżanką. Zaczęłam zastanawiać się jacy mężczyźni podobają się ogólnie kobietom, czy jest tak że jakiś typ ich urody podoba się nam bardziej? Dlatego pytam was- jakie cechy wyglądu posiada według was facet idealny, taki na jakiego widok uginają wam się nogi? :D Na co głównie zwracacie uwagę u mężczyzn? Macie jakiś "swój typ"? Może jakiś znany Pan jest uosobieniem przystojniaka waszych marzeń? :)
Nie zagłębiajmy się w charakter bo jak wiadomo idealnego połączenia tych dwóch rzeczy nie ma i jeśli chodzi o głębszą relacje wygląd odchodzi na dalszy plan.
Pasek wagi
Ja mam dwa ulubione typy:
1) Wysoki (ponad 1,8m), szczupły brunet (jakoś wszyscy, z którymi motałam tak wyglądali)

2) średniego wzrostu (ok. 1,75 m) blondyn o niebieskich oczach, z kozią bródką i w okularach, z szerokimi barami. Taki mój wymyślony typ. :-)

Na co patrzę przede wszystkim? Na owłosione pachy (nienawidzę takich! Wolę, żeby facet się golił), obwidłe piersi (moim zdaniem klatka piersiowa powinna być atrybutem faceta) i na brwi (nienawidzę zbyt owłosionych brwi). 

Musi być wyższy i koniec kropka
reszta hmm no niby podobają mi się rózni faceci, ale chyba najbardziej oczy - muszą być wesołe.
Takie też miała wiekszosc moich chlopcow, niektorzy klasycznie piekni, niektorzy niekoniecznie. Chyba dlatego tak mi się podoba Johny Deep, jego oczy zawsze są usmiechnięte.
Wzrost co najmniej 185 cm, inteligentny, kulturalny, szarmancki, z poczuciem humoru, student kierunku ścisłego.

Ciemna karnacja,czarne oczy,wysoki,meska a nie chlopieca twarz. Taki jak moj mezus :)))

A ze "SLAWNYCH" to taki:

 

ok 185 cm ;D ciemne wlosy, ciemniejsza karnacja ;D ładne ciało czyli dobrze jak kaloryferek ma hehe ;D ładny usmiech ;D mmmm rozmarzyłam sie :D
Pasek wagi
Ja również patrzę najpierw na oczy- koniecznie muszą być jasne, ciemne mnie odrzucają, brak mi w nich głębi.. Kolor włosów jest mniej istotny (muszą być jednak jakieś włosy) ale bardzo lubię rudzielców i blondynów, najlepiej z piękną, jasną cerą (ciemna karnacja podobnie jak oczy- jakoś mnie zniechęca). Mężczyzna idealny dla mnie jest też wysoki, tak żebym poczuła się malutka w jego ramionach (a to trudne przy 174 centymetrach wzrostu i 75 kilogramach żywej wagi). Musi mieć w swoim wyglądzie coś oryginalnego, coś magnetycznego, raz jest to bardzo brutalna męskość raz wyjątkowa kobieca delikatność, wręcz eteryczność (szczuplutki, o łagodnych rysach).Uwielbiam też mężczyzn z zarostem i ładnym, wydatnym nosem- taki piękny, szlachecki profil.
Pasek wagi
Wzrost na pewno powyżej 180cm
Wygląd  może być skandynawska uroda w sumie i brunetów i blondynów lubię,lekko muskularna budowa ciała ogólnie najlepiej coś a'la :

Jason Sattham


-Tom Hanks (ale młody nie teraźniejszy)- ma zabójcze oczy

no i oczywiście
Vin Diesel:


Ogólnie szukam tego 'czegoś' w spojrzeniu i uwielbiam męskie ręce- nie takie dopicowane picuś glancuś tylko wiadomo,że coś z nimi robi
A z charakteru lubię jak mężczyzna jest włdaczy,potrafi 1 drygnięciem palcem zawładnąć kobietą,opiekuńczy,romantyczny

ja uwielbiam brunetów, jednak obecnie spotykam się w blondynem ;>
po prostu facet musi mieć to ' coś ' w sobie. Są to chyba oczy i uśmiech, zwracam na to dużą uwagę;)
a poza tym , musi byc troszkę chociaż wyższy ode mnie
mile widziany zarost :) 

lubię męskich facetów , tzw. łobuzów. 

hmm idealny facet ma minimum 185cm wzrostu .I koniecznie fajne kosci policzkowe i oczy.:)

mi sie podobaja o tacy :d

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.