Temat: ręczniki IKEA

Macie ręczniki z IKEA? Jeśli tak, to które polecacie? Którą serię? A może jesteście zawiedzione jakością i wręcz odradzacie brania u nich ręczników? 

Ja mam te:

https://www.ikea.com/pl/pl/p/vagsjoen-recznik-do-rak-ciemnoszary-00353619/

To są akurat do rąk, ale widziałam że też są kąpielowe. Dla mnie super. Od samego początku wchłaniały pięknie wodę, nie tak jak co niektóre co po 100 praniach dopiero coś łapią. Chyba, że lubisz bardzo puchate ręczniki to te takie nie są. Ja akurat lubię takie normalne i jestem zadowolona bardzo. Dokupowałam jeszcze później kilka i mam teraz ich z 10. Mam je ze 3-4 lata i nadal wyglądają jak nowe.

Pasek wagi

sa lepsze niz chinskie ale zdecydowanie gorsze niz np Greno. Na codzienne uzytowanie moga byc, ladne kolory i nie blakna. Plus za wszyte wieszadelka. 

Pasek wagi

ja mam wszystkie prawie, z Ikea i bardzo je sobie chwalę, z 8 lat temu już chyba, kupiliśmy z 12 kompletów I są super, kolory utrzymują, niektóre są bardziej twarde inne miękkie ale wszystkie super chłoną wilgoć z ciała

nie wiem jakie serie to są, nie chce mi się lecieć do łazienki sprawdzać, ale po prostu takie zwykłe ikeowskie, chyba zbyt wiele do wyboru w Ikea i tak nie ma

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.