Temat: Torba.

Słuchajcie mam jasno brązową torebkę. Niestety od mojej czarnej kurtki zaczeła się przebarwiać z tyłu. Wiecie może jak usunąć te przebarwienia aby nie uszkodzić torby ? 

zalezy jaki materiał. podobno mleczko CIF z woda jest dobre. musisz poprobowac :)

powodzenia :)

Ja mam biala torbe w polowie granatowa od dzinsow i niestety do wyrzucenia. Na skorzanej bezowej kurtce (w sumie jest prawie biala) mam przejechane niebieskim dlugopisem i tez nie wiem jak sie tego pozbyc, bo zalozylam ja raz;(
na plame z długopisu sa specjalne odplamiacze:)a co do torby to ja bym poszla z nia do pralni chemicznej moze tam maja jakies specjalne srodki czyszczace
Na długopis powinien pomóc spirytus salicylowy. Inne plamy -trudno mi powiedzieć bo nie wiem na jakim materiale powstały.
rushia  tę plamę od długopisu sprubuj zmyć wacikiem spryskanym jakimś perfumem (zawierają alkohol więc powinno zejść)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.