Temat: Ksiązki

Jakie książki według Was są godne polecenia?
"Oskar i Pani Róża" to nie jest młodzieżowa książka, raczej ponadczasowa ;) Napisana może w specyficzny sposób, narzucający myślenie, że to dla dzieci. Ale myślę, że w każdym wieku i różnych momentach życia można z niej wynieść inne wartości i wnioski. Cudna!

A ode mnie polecę Jane Austen - świetnie książki dla kobiet, nie wiem, czy już tu były wspominane.

Ponadto mistrzynię Agathę Christie, dla miłośniczek kryminałów.
Pięć lat kacetu- Stanisław Grzesiuk
polecam potral
Lubimy Czytać - wsiąkłam w niego całkowicie, mój drugi dom
Wilk Stepowy

Ptasiek Whartona

i ... "Niezawinione Śmierci" - biograficzna opowieść o przeżyciach autora, zwiazanych ze śmiercią w wypadku jego córki, dwóch wnuczek i zięcia...(uwaga: wypadek był spowodowany paleniem trawy w Oregano!); b.  wzruszająca i przepiękna.

Wojciecha Cejrowskiego
"Gorzka czekolada"
"Sosnowe dziedzictwo"

ja też lubię Kinga
Ponadto Robin Cook ma wciągające książki
Pasek wagi
a ja polecam :
"W dżungli życia". "W dżungli miłości", "W dżungli niepewności" i inne książki Beaty Pawlikowskiej!
Ja polecam duet Lincon Child i Douglas Preston, napisali świetną serię thrillerów, niedawno czytałam serię książek Diany Gabaldon (jest to miks fantasy-historia-romans), oczywiście Camila Lackberg, Matthew Pearl,  ze szwedzkich jeszcze Liza Marklund.

Teraz czytam serię fantasy Anne Bishop o czarownicach.
przeklinam cie cialo
pamietnik bulimiczki

tak ku przestrodze

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.