Temat: roznoszenie ulotek?

jest tu ktoś kto mógłby mi powiedzieć, ile zarabia się na roznoszeniu ulotek, czy się opłaca, gdzie znaleść coś takiego?
Ps. Mam 15 lat-mogę? ;)
Z góry thanks;)
roznie, ja dostawalam 8 zl za godz, akolezanka 5
Pasek wagi
Zależy gdzie. Ja pracowałam w dwóch firmach w jednej miałam 3,50/h (marne pieniadze a latania po blokach sporo), a w durgiej 4,50/h gdzie głównie rozdawało sie ulotki w centrum miasta. Sądzę, że powinni Cię przyjąć tyle, że potrzebna jest zgoda rodzicow no i najlepiej miec jakies kontakty, bo firmy lubią zarabiać na dzieciach :)
za roznoszenie
po wieżowcach dostajesz około 0.5-1 grosza za ulotke
za bloki od 1-3 groszy
za domki jednorodzinne 3-5 groszy za ulotkę
To tak z grubsza , możesz trafić gdzie więcej płacą ( albo roznosić na raz ulotki 2 róznych firm:P)


Pasek wagi
ja tez pracowałam w 2 firmach i w jednej 5 zł za godzine tylko ze potrzebny był NIP no i oni za Ciebie wszystko odprowadzali chodzi o podatki i potem dostałam ok 200zł jak się rozliczyli a w 2 firmie 6 za godzine no i w obu stanie w centrum i  rozdawanie. Ta pierwsza prace znalazłam w młodzieżowym hufcu pracy a tą drugą to jak rozdawałam ulotki zapoznałam się z wieloma ludźmi i się tam przeniosłam :)

Sądze że się opłaca jak chcesz zarobić a mając 15 lat to no ciężko w Polsce znaleźć prace;/  a to jest lepsze od np. zbierania owoców czy coś, a po 2 możesz poznać TYYYYLLLLLLEEE osób że to bajka ;D

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.