- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
12 sierpnia 2020, 22:40
Co byście pomyślały o facecie, który spotyka się ze mna od kilku miesięcy (4miesiace). Sam otwarcie mówi, że mu się podoba, że chciałby coś więcej jak się lepiej poznamy, ze jest fajnie, ze byloby szkoda jakby nam nie wyszlo itp.
A jednocześnie jest cały czas aktywny na badoo? Pisze do dziewczyn. Niekiedy gdy sie widzimy jakaś kolezanka do niego dzwoni - on nie odbiera, spłoszony odrzuca. Telefon zawsze ekranem w dół.
Rozmawialiśmy o badoo. Powiedział, że jest tam aktywny, bo to odruch, że ma to konto od lat i tylko sprawdza. A sam napisał do mojej koleżanki, której nie zna. Nie wie, że jest moja koleżanka.
13 sierpnia 2020, 15:37
Nie wiem... Mój miał konto na badoo przez pół roku naszego związku. Później skasował konto przy mnie i tyle. Jesteśmy razem trzy lata.
13 sierpnia 2020, 15:40
Chcesz być zdradzana to z nim bądź w wiązkunajgorzej jak pojawi się dziecko chcesz być samotna matka bez kasy?
Edytowany przez 13 sierpnia 2020, 15:45
13 sierpnia 2020, 15:47
Dajesz mu dupy a on ma Cię za nic. Też to kiedyś przeszłam, nie popełniaj już mojego błędu i z nim skończ.
13 sierpnia 2020, 15:47
Zawsze ten "odruch" bedzie mial, lubi flirtowac i poznawac nowe kobiety. Pomyslalabym, ze facet nie nadaje sie do zwiazku.
13 sierpnia 2020, 17:37
Dajesz mu dupy a on ma Cię za nic. Też to kiedyś przeszłam, nie popełniaj już mojego błędu i z nim skończ.
Co to za określenie na seks dajesz dupy ?
13 sierpnia 2020, 17:50
Co to za określenie na seks dajesz dupy ?Dajesz mu dupy a on ma Cię za nic. Też to kiedyś przeszłam, nie popełniaj już mojego błędu i z nim skończ.
Bo to jakiś ograniczony umysłowo troll, który pyta czy zajdzie w ciążę gdy facet tylko trochę w niej trysnął.
13 sierpnia 2020, 17:51
Co to za określenie na seks dajesz dupy ?Dajesz mu dupy a on ma Cię za nic. Też to kiedyś przeszłam, nie popełniaj już mojego błędu i z nim skończ.
Dokładnie... Kobieta daje dupy a facet penisa? Może u truskaweczki tak. Ja uprawiam seks, który sprawia mi przyjemność i uważam, że nie "daję", tylko dużo (przyjemności) zyskuję ;)
13 sierpnia 2020, 17:54
Po prostu niektóre kobiety są straaasznie naiwne... I lykaja wszystko jak młode pelikany. Swoją drogą idealny tekst by dalej sypiac z naiwnymi bez zobowiazan "idziemy w stronę związku ".. kobiety są traktowane tak jak na to pozwalają.Sypiacie ze sobą...ale nie jestescie w związku....facet umawia się z innymi laskami...a Tobie to pasuje...i jest na portalu z przyzwyczajenia no smiech po prostu, dla mnie to jakies nieporozumienie. Chyba że od początku ustaliliscie że wskakujecie do łóżka bez zobowiązań, ale skoro masz obawy to nie sądzę by tak było. Ludzie co jest z wami ( nie wszyscy rzecz jasna)? Czy w momencie poznawania drugiego człowieka macie jakis udar czy co wpływa na to że nie widzicie podstawowych sygnałów i dajecie się tak rolować ? Facet znalazł sobie laskę do bzykania a w między czasie szuka nowej okazji wtf? Czy na prawdę tego nie widzisz?Tak, regularnie ze sobą sypiamyA ja twierdzę, że jestem Miss Świata... Misiek się asekuruje na wypadek, gdyby znalazł lepszą sztukę, te jego teksty można by wpisać do poradnika Jak kręcić z laską i jednocześnie kręcić z innymi. W ostatnim rozdziale znalazłabyś takie stwierdzenia: Przecież niczego ci nie obiecywałem, Znajdziesz sobie lepszego, Nie jestem gotowy na związek bla, bla bla...BTW: Sypiacie ze sobą?Twierdzi, że musimy się trochę bardziej poznać, dlatego się nie określił co do związku.''Znajomość idzie w kierunku związku'' Dobre :D Po takim czasie dorośli ludzie powinni się już określić i albo w tym związku być, na wyłączność, albo nie. Wydaje mi się, że to taki typ, który mówi co chcesz usłyszeć, a potem powie Ci że niczego nie obiecywał i przykro że wam nie wyszło. Może innym też tak mówi. Kontynuując taką znajomość dajesz facetowi jasny sygnał, że można Cię robić w bambuko, a w razie czego sprzedać jakąś bajkę.
No tak się traktuje głupie baby
13 sierpnia 2020, 18:09
Dokładnie... Kobieta daje dupy a facet penisa? Może u truskaweczki tak. Ja uprawiam seks, który sprawia mi przyjemność i uważam, że nie "daję", tylko dużo (przyjemności) zyskuję ;)Co to za określenie na seks dajesz dupy ?Dajesz mu dupy a on ma Cię za nic. Też to kiedyś przeszłam, nie popełniaj już mojego błędu i z nim skończ.
No ja też uprawiam seks. Mnie te określenie się kojarzy nie dość że z brakiem szacunku do kobiet to jeszcze z podejściem do spraw lozkowych jakby seks był tylko dla mężczyzny. Pozostaje współczuć autorce tego dennego komentarza , bo nie wyobrażam sobie by ktoś kto ma udany seks pisał o nim w ten sposób.