- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
3 kwietnia 2020, 14:55
Hej. Znacie jakieś dobre jakościowo karmy dla kota (mokre/suche) bez kurczaka? Najlepiej z królikiem, kaczką, indykiem. Moja kotka ma uczulenie i po każdej karmie nawet z odrobiną kurczaka zaczyna się drapać. Obecnie kupuję karmę suchą Power of Nature Donna Duck i mokrą Feringa z kaczką/królikiem, ale chciałabym jej urozmaicić jadłospis.
3 kwietnia 2020, 15:58
Hej! Możesz sprawdzić Farminę N&D - są różne wersje na jagnięcinie, rybie, przepiórce. Mają w swoim składzie tłuszcz kurzy, ale on nie powinien powodować alergii. Oprócz tego Acana i Orijen oraz Ziwi Peak. Z tego co kojarzę Maxi zoo ma pod swoją marką własną całkiem fajną serię wilderness - jest tam kilka karm bez kurczaka o porządnym składzie:) Trzeba tylko za każdym razem faktycznie zerkać w skład bo czasami producent lubi coś "ulepszyć" :)
3 kwietnia 2020, 16:03
Ja kupuję mokrego Applawsa, jest kilkanaście smaków do wyboru, ewentualnie Greenwoods, ale tutaj już wybór mniejszy.
3 kwietnia 2020, 16:43
Eden Country Cuisine, kaczka, jagniecina, królik, dziczyzna. 85% mięcha, bezzbożówka.
3 kwietnia 2020, 22:11
Ja tylko powiem, że żadna karma sucha nie jest dobra dla kota, nawet z super hiper najlepszym składem :)
Mogę polecić z mokrych bez kurczaka niektóre smaki MAC’s, ZiwiPeak, Catz Finefood, Gussto :)
Jeszcze Catz Finefood Purrrr - różni się od zwykłego Catz Finefood tym, że ma tylko jedno źródło białka, są to karmy monobiałkowe (warianty smakowe to łosoś, kangur, owca, jagnięcina i wieprzowina). Polecam zajrzeć na zooplusa, tam mają te karmy.
Edytowany przez flyffy 4 kwietnia 2020, 06:27
4 kwietnia 2020, 12:17
Ja tylko powiem, że żadna karma sucha nie jest dobra dla kota, nawet z super hiper najlepszym składem :)Mogę polecić z mokrych bez kurczaka niektóre smaki MAC?s, ZiwiPeak, Catz Finefood, Gussto :)Jeszcze Catz Finefood Purrrr - różni się od zwykłego Catz Finefood tym, że ma tylko jedno źródło białka, są to karmy monobiałkowe (warianty smakowe to łosoś, kangur, owca, jagnięcina i wieprzowina). Polecam zajrzeć na zooplusa, tam mają te karmy.
A to dlaczego?