Temat: Rozmiar stopy a waga.

Mam trochę dziwne pytanie. Czy wraz z utratą wagi zmniejszył się wam rozmiar stopy?

Mam dużą stopę 41/42 i ciężko jest mi kupić sobie buty. Może ze znaczną utratą wagi np 20 -30kg ta stopa się troszku skurczy. To jest tylko moje gdybanie, a jak jest na prawdę? Jak to było w waszym przypadku? 

Pasek wagi

Mam taki sam rozmiar stopy wazac 120, 105 i gdy wazylam 70. 

Kiedyś zakładałam podobny temat :D ja nosiłam rozmiar 38 i po schudnięciu 10 kg moje buty są na mnie luźne i teraz w większości kupuje 37

Przecież dużo jest teraz butów damskich w większych rozmiarach. 41/42 to jeszcze nie tak źle.

Taaa, pewnie się kości skrócą ;) Jedynie może ci stopa wysmukleć jak i z niej zejdzie tłuszcz.... Często osoby otyłe kupują większe buty bo sa po prostu równocześnie szersze, a stopa pod dużą wagą zwł.w perspektywie wielu lat "rozczłapuje" się na boki. U mnie rozmiar w ogóle się nie zmienił.

Ja nosze 37 szczuplejsza i 38 jak byłam na granicy otyłości. Wynika to pewnie z szerokości stopy ;)

Pasek wagi

Nosiłam 37. Po schudnieciu 36, a nawet 35

nosilam przed utyciem 37, po utyciu 38.  

ja nosze 39 ważać 70 i 50 kg, moze przez to że mam bardzo szczupla stope (standardowy but z rozmiaru 37 jest dobry na szerokosc a na dlugosc 39)

Może to kwestia np. puchnięcia przy większej wadze albo otłuszczenia stopy?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.