Temat: Pomocy! pilne

Dziewczyny mam problem , zepsul mi sie telefon orange mam umowe na niego ale gdzies ja zgubilam ! nigdzie nie moge znalezc co mam zrobic? czy bez pokazania tej umowy da rade jakos miec ta gwarancje czy oni moga to sprawdzic czy mam ta umowe np w komputerze?
żeby  oddać telefon do naprawienia trzeba mieć na niego tylko ważną gwarancje podbitą przy zakupie telefonu
Umowa była zapewne zawierana na podstawie Twojego dowodu osobistego, a tego mam nadzieję, że nie zgubiłaś ;)
I poszukaj dobrze jeszcze raz tą umowę ;)
mi w takiej sytuacji  była potrzebna tylko gwarancja:)
Pasek wagi
no niby mam gwarancje ale podbita to ona nie jest bo zawieralam umowe przez internet ...
A nie przysłali Ci gwarancji kurierem lub pocztą?
bez podbicia raczej gwarancja nie bedzie wazna.
Pasek wagi
Przysłali jest jest gwarancja ale nie jest podbitaa i jedynie co do tego mialam to umowe ale no nie wiem co ja z nia zrobilam ;/
Gwarancję powinnaś podbić w punkcie sieci, w określonym czasie od zakupu, przeczytaj w jakim, powinno gdzieś być napisane. Może jeszcze uda Ci się podbić(nie wiem czy trzeba mieć wtedy ze sobą sprawny telefon) jeśli nie trzeba i uda Ci się ją jeszcze podbić i będzie jeszcze ważna, odczekaj kilka dni i idź z tym telefonem i gwarancją do punktu :-)
idz do punktu orange i podbij gwarancje i dopiero zanies telefon do serwisu..

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.