- Dołączył: 2008-08-22
- Miasto: Gdańsk
- Liczba postów: 1326
13 kwietnia 2011, 18:22
nie moge sie napatrzeć na nie w koncu ktoś pokazał kobiety o narnalnych kształtach.
http://www.youtube.com/watch?v=9O72RLP5fF4
13 kwietnia 2011, 18:28
no sylwetki mają bardzo kobiece, ale ich wzrok i mimika twarzy mi się zdecydowanie nie podobają...
13 kwietnia 2011, 18:29
może rzeczywiście są "zdrowsze" i lepiej by było gdyby taki typ był lansowany w mediach, ale niestety mam skrzywiony umysł już przez ED i nadal wolę chudsze kobitki
- Dołączył: 2010-07-19
- Miasto:
- Liczba postów: 2721
13 kwietnia 2011, 18:29
Aha, a reszta kobiet to jakie sa? Sztuczne? Udawane? Gorsze?
To ja juz wole byc gorsza i udawana niz wygladac tak jak one, gdzie sie nie zegna to im wystaje albo sie walkuje.
Napewno maja piekny celulic, ktory AftecEffects z pomoca pana grafika ladnie ukryl.
Niewiem po co komu sie oszukiwac, ze grube uda i tluszcz na ramionach jest fajny. Jak by byl taki fajny to bys sie nie odchudzala.
Wykresl z tego tematu sformulowanie "prawdziwa kobieta"(jako definicje tlustej baby po obrobce programem grafficznym) bo mnie obrazasz(jako posiadaczke 45kilowego kupra bez grama celulitu, z malym biustem i meska budowa ciala.) Tez jestem PRAWDZIWA KOBIETA, a no i rzecz jasna moje ksztalty sa jak najbardziej NORMALNE.
13 kwietnia 2011, 18:32
Oni tam w tych teledyskach taki maja.. Dla mnie taki ideal jest jak ideal = chudosc, bo tez nie bedziemy raczej wygladac jak te laski. To, ze maja kilka kilo wiecej nie oznacza tu, ze jedna ma grube uda, a druga wielki brzuchol (to by byly prawdziwe kobiety), widzimy idealny ksztalt, idealna skore, duzy biust, zabojcza talie.. Nieliczne moga tak wygladac. Chudosc jest niezdrowa ale nie czarujmy sie, jest t ideal do ktorego wiekszosc moze dojsc, do tego nie, bo mamy rozne figury. Ile znacie osob, ktore waza tyle co one i tak wygladaja? A rozbierzcie chude laski - raczej beda przypominac modelki.
- Dołączył: 2008-08-22
- Miasto: Gdańsk
- Liczba postów: 1326
13 kwietnia 2011, 18:39
Wszędzie pokazuja chude az przezroczyste kobiety co dla nas kobiet walczących o wage jest jeszcze dodatkowym ciosem. Bo niby jestesmy gorsze i nie wchodziny w rozmiar ZERO. Niestety duza wiekszość kobiet ma cellulit i wałeczki i co z tego.....to własnie ze nie jestesmy ideałami. Dla mnie PRAWDZIWA KOBIETA musie miec na czym siedziec i czym oddychac!!!!a nie jak moj dziadek mowi po co ma szukac kobity w łóżku:P
13 kwietnia 2011, 18:42
Zazdroszczę tym kobietą talii i płaskiego brzucha przy tak dużych wymiarach piersi i pupy :)
13 kwietnia 2011, 18:43
Tez bym chciala tak wygladac, ale dla wiekszosci z nas to nieosiagalne. Jak na nie patrze mam kompleksy na punkcie mojego malego biustu czyli tego czego nie zmienie dieta, wole pragnac czegos do czego da sie dojsc:P
- Dołączył: 2011-02-17
- Miasto: Mc
- Liczba postów: 2245
13 kwietnia 2011, 18:46
w końcu? za mało oglądasz teledysków z murzynkami , tam kobitki mają dopiero uda, biusty i pupy :-P