Temat: Jakie włosy preferujecie?

Jakie włosy Wam się podobają? Chodzi mi zwłaszcza o długość i kolor. Temat powstał bo jestem osobą która non stop zmieniałaby kolor włosów i już nie mam pomysłu na nową fryzurę. Mam włosy gęste, falowane i obecnie wycieniowane z grzywką na bok, jasny blond i o długości jak na 6 obrazku. Podobają mi zazwyczaj albo długie włosy za zapięcie stanika albo takie do ramion a, że mam po środku to wymyślam. Mam twarz owalną więc raczej wiele rzeczy będzie mi pasować. Macie jakieś propozycję?

ja mam max 9 za pas,ale krecone,prostuje i robia się fale-uwazam,że kazda dziewczyna w długich bedzie wyglądac obłednie-nawet jesli ktos uwaza ze inaczej-długie włosy dodaja uroku,delikatności i wogóle szystkiego co najlepsze. Dlugi włos daje duzo mozliwości.

Martittaaa85 napisał(a):

ja mam max 9 za pas,ale krecone,prostuje i robia się fale-uwazam,że kazda dziewczyna w długich bedzie wyglądac obłednie-nawet jesli ktos uwaza ze inaczej-długie włosy dodaja uroku,delikatności i wogóle szystkiego co najlepsze. Dlugi włos daje duzo mozliwości.

O ile są w dobrej kondycji. Ja mam długie, ale nie są moim atutem. Niestety są cienkie i rzadkie.

Pasek wagi

ja mam gdzies 18( tak do pół uda):D, tak, że siostrzenica nazywa mnie rozszpunką. ale korci mnie żeby ściąc  do długosci 3-5, ale wiadomo że jak się zdecyduje 10 lat bede czekać az znowu tak urosną...

Pasek wagi

ja mam 7 blond ale marza mi się jak najdłuższe:-))))

ja mam 9 brąz jasny ;)

Mam 8 jasny brąz, niefarbowane. Ale zawsze marzyłam o takim dłużnym bobie, nie ma takiego na rysunkach (dłuższy niż 3, krótszy niż 4) w jasnym, słomianym blondzie. Niestety zupełnie mi nie do twarzy w jasnych, krótkich włosach.

Ja uwielbiam, jak ktoś ma bardzo długie włosy, także wybieram 9. A co do koloru, to niesamowicie piękne wydają mi się włosy o naturalnym odcieniu rudego. Nie takie jak marchewka, ale ciemniejsze:) Piękne!

ja mam 8/9 a miałam już ciemny blond, rude, czarne, ciemno brązowe..  w ciemnych czuje się najlepiej 

Pasek wagi

Mam 9 i takie mi się podobają, kolor ciemny brąz.

Ja również mam 9, naturalnie proste, nie farbowane - z natury ciemny blond/jasny brąz - zależy jak słońce zaświeci :D. Korci mnie grzywka i ścięcie do ramion, ale szkoda mi moich włosów prawie do pasa... Wiem, że odrosną, ale uważam włosy za jedną z niewielu rzeczy, które w sobie lubię więc póki co zostają :p. Nigdy za to nie zdecydowałabym się na włosy krótsze niż do ramion, ale u innych często mi się takie krótkie fryzury podobają.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.