Temat: Problem z dobraniem fryzury.

Jak widać, mam spore odrosty, wygolony bok i nie należę do osób szczupłych.

Ostatnio fryzurę zmieniałam w kwietniu 2013 i chciałabym teraz mieć na głowie coś nowego, a przede wszystkim: pozbyć się czarnych włosów.
Marzy mi się krótka fryzura, która wyrównałaby ten wygolony bok (tzn. taka, która pozwoliłaby na wygolenie drugiego boku, by oba równo odrastały).

Myślałam o takiej fryzurze, jednak nie pasuje ona chyba do mojej twarzy...

Co myślicie o takiej zmianie?
Może macie inne pomysły na bardzo krótką fryzurę, która pasowałaby do mnie i pozwalała wrócić do naturalnego koloru?

Od razu mówię, że żadne rozjaśnianie, dekoloryzacja, farbowanie itp. odpada :)

Oczywiście, że będzie taka fryzura pasować do Twojej buzi.

Wiele większych kobiet nosi właśnie krótkie fryzury i wyglądają bardzo ładnie. Popatrz na Dorotę Wellman, Ewę Bem chociażby.

Fajna, zadziorna fryzurka dodaje seksapilu.

z jednej str. krotka fryzura wyszczupli twarz, z 2 str.podkresli wieksza sylwetke. 

Fryzura okropna i będziesz w niej okropnie wyglądać. Ewa Bem, Dorota Wellman? Rzeczywiście piękne, jedyne co widać, to ogromna sylwetka z krótko ostrzyżoną głową - babochłop! Zapuszczaj włosy, zetnij tylko te najbardziej zniszczone. Może pomyśl o bobie. Najgorsze co może zrobić dziewczyna przy tuszy, to opitolić się na krótko. Normalnie wisienka na torcie :/

ps. też schodziłam z wygolonego boku. Szybko poszło.

Pasek wagi

Ja raz wpadłam pod nożyczki fryzjerce, która na hasło " na krótko" ścieła mnie na ledwo zapałkę. Chyba mnie nie lubiała. To było 10 lat temu. Mam okrągłą twarz. I okrągłe oczy. Na początku było mi dziwnie, ale włosy szybko odrosły i najlepiej wygładałam jakieś 2 miesiące później. Proponuję wyrównaj teraz włosy, na lato długość jak znalazł, a potem utrzymaj z niewielką grzywką. Im szybciej, tym szybciej odrosną.

Pasek wagi

Ja bym nie obcinała na krótko w żadnym wypadku bo wtedy twoja postura zrobi się taka 'potężna' myślę że powinnaś zostać przy tej fryzurze jak na razie a włoski same ładnie odrosną wtedy możesz sobie kombinować fajnie :)

Nie chcę być wścibska, ale sama mam od dziecka długie włosy i nie wyobrażam sobie innych, więc zastanawiam się co skłania ludzi do obcięcia się tak całkiem na krótko, albo wygolenia boku? Bo nie wygląda to zbyt korzystnie i chyba musi okropnie odrastać. Jeżeli masz jakąś możliwość uniknięcia obcinania to bym się starała tego uniknąć, mało kobiece są całkiem krótkie fryzury, i wyglądają według mnie dobrze tylko na takich mega drobniutkich i filigranowych dziewczynach. No i mimo, że lubię np. Dorotę Wellman to jakbym stanęła za nią w sklepie w kolejce to byłabym pewna, że to facet :P

moim skromnym zdaniem chyba nie będziesz wyglądała w takiej fryzurze dobrze, masz okrągłą buzię a taka krótka opcja tylko to podkreśli a może coś takiego ? %3Bhttp%253A%252F%252Fstepforhair.blogspot.com%252F%3B960%3B540 

tylko ten dłuższy bok musiałby zdecydowanie iść za linię szczęki.. sorki za ten długi link ale nie potrafię inaczej :)

Pasek wagi

to jest super, ale musiał by fryzjer Ci trochę podjaśnić te ciemne, które zostaną.

Ta fryzura, którą proponujesz mi się podoba, ale rzeczywiście nie wiem czy będzie Ci w niej dobrze, poza tym jest naprawdę mega krótka. Możesz zrobić coś podobnego: nie golić drugiego boku, ale podciąć na krótko i zostawić dłuższą grzywkę na bok. Ja mam w tej chwili coś takiego na głowie i jestem zadowolona. :)

taka fryzura dla Ciebie ( w ogole dla kazdej kobiety równiez) to jak strzał w kolano..;.

Masakra. Zapuść ten bok wygolony, zapusć włosy, przyciemnij, idź w dobrą stronę zamiast strzelać sobie samobója...

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.