- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
23 marca 2014, 15:50
Możecie polecić mi jakiś dobry sklep z bielizną, w którym kupię rozmiar stanika inny niż 75B? Wszystkie sieciówki typu h&m, new look to jakiś żart a nie bielizna :( są tam tanie staniki ale nie dla wymagających piersi. Noszę rozmiar s-xs a biust mam spory więc ciężko mi znaleźć stanik dopasowany pod biustem jednocześnie nie zgniatający piersi. Co polecacie? Najlepiej żeby nie byl zbyt drogi
23 marca 2014, 17:27
Bardzo różnie, są staniki za 75 zł jakoś (mniej więcej tyle dałam za jednego Nipplexa), ale są i drogie Panache i inne cuda. Znajdziesz coś za 80 ale i za 250 ;) Zależy od marki. No i dla stałych klientek mają zniżki, promocje imieninowe itp :)a w satine jak mniej wiecej przedstawiaja sie ceny? :)
boskość. juz nie moge sie doczekac az tam pojde :P
23 marca 2014, 18:23
Nie polecam Esotiq. Tak jak ktoś już pisał, trudno je dopasować w obwodzie. Polecam Dalię, Kingę i Ava. O, jeszcze KrissLine też mi pasuje.
Cenowo to średnia półka, około 50-100 zł w zależności od modelu i promocji w sklepie.
23 marca 2014, 23:29
uszyją :) Esotiq ma małe obbwody z dużymi miseczkamiale w sensie ze zamówią mi jakis dany rozmiar, czy jeśli takiego rozmiaru w ogóle nie ma który by mi przypasował to go dla mnie uszyją? :PTriumf tam zamówią Ci taki jak chcesz co do milimetra :) Mowisz pani ze potrzebujesz taki czy siaki i jak nie ma na stanie zamowi Ci pod Twoje wymiary .Wiem bo zamawialam