Temat: Krągłe kształty i dobry styl?

Chiałabym z Wami sie podzielić blogiem,który znalazłam. Jets to kobieta,która do chudych osob  nie należy,ale moim zdaniem nie jest "gruba" jak niektórzy nawet o niej pisali "spasiona swinia" moim zdaniem ma po prostu krągłe kształty. Ale do sedna,chce Wam ją pokazać i udowodnić,ze nie tylko kobiety z rozmiarem 36 mogą być modnie i kobieco ubrane,jestem zachwycona! A O TO ONA -> http://www.nadiaaboulhosn.com/ Jeżeli sie komuś nie podoba to prosze o szacunek i kulturalnie napisać nie i już. : )
Mnie też się nie podoba. Ale odwagi nie można jej odmówić.
nie podoba mi się to na niej i nie widziałoby mi się to również na szczupłej osobie
styl? do mnie nie przemawia
Pasek wagi
krągłe kształty to też duży,ładny biust, a ona w biuście nic nie ma. wygląda to na malutkie B, za to biodra ma okropnie duże, nie podoba mi się.
Dziewczyna jest ładna. Ma lekką nadwagę i typową figurę gruszki. Kreacje w które się ubiera nie maskują szerokich bioder, wręcz je eksponują. Dla nas dziś to jest nie do przyjęcia, bo współczesny kanon piękna każe maskować szerokie biodra. Kiedyś było inaczej. Ja bym nie nosiła takich ciuchów jakie ona prezentuje, bo mi się nie podobają, nie mój styl, ale uważam że ona robi coś ważnego - pokazuje, ze nie tylko chude mogą się fajnie ubierać.

przynajmniej pokazala ze mozna zalozyc cos letniego a nie tuptac w habicie bo wstyd pokazac nie przerobione w fotoszopie nogi


Szczerze? Nie podoba mi się 
Nie mój styl, ale w końcu to zabawa modą :) fajnie że ma taki luz i odwagę. Ja bym takich nóg nie pokazała pewnie-zazdroszczę pewności siebie :).
ta kobieta powinna przede wszystkim się odchudzać i ćwiczyć to po pierwsze. ma ładną twarz, więc gdyby schudła wyglądałaby o niebo lepiej.
po drugie nie podoba mi się ten blog.. w niektórych ubraniach wygląda bardzo wulgarnie.
Jak dla mnie dziewczyna jednak jest gruba... Cóż do szczupłych nie należy. A co do stylu to mi się nie podoba :(

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.