Temat: depilacja nóg

Hej :) mam pytanie odnośnie depilacji nóg. Czym je depilujecie żeby były idealnie gładkie i włoski nie odrastały po 2 dniach  ja nawet po dokładnym ogoleniu maszynka mam czarne kropki a po dniu mam już kłujki. Zbliża sie lato i chciałabym mieć z tym spokój co polecacie? 

.

AnnaMonaliza napisał(a):

depilator i na conajmniej półtora tygodnia masz golenie z głowy
ja co tydzien musze depilatorem, bo to mi malo daje i szybko mi bardzo rosna
Ja używam kremu do depilacji veet.
Bardzo fajny ;)
Pasek wagi
Myślałam o wosku ale boje się w domu :( wystarczy mi że woskiem opylam bikini, za wielka trauma :P 
a woskiem długo bede miała spokój jak zrobie to u kosmetyczki? Ja mam ciemne i twarde włoski i strasznie dużo ich

Oj bolało, więc początkowo powolutku, po troszke. Są też nakładki chłodzące lub masujące. Potem jak jest ich mniej, to już tak nie boli.
Po 4 latach u mnie 50% włosków znikneło wogóle, lub odrastają ledwo widoczne. Każde golenie cofa ten proces.

delax napisał(a):

Dziewczyny - jeśli chodzi o depilator - nie boli was to "wyrywanie" włosków? Ja kiedyś próbowałam depilatorem usunąc włoski z nóg specjalnie nie goliłam dosyć długo, zeby były dłuższe i było łatwiej usunąć) ale strasznie mnie to bolało i zaprzestałam. Jak jest z wami?
 boli nadal, ale sie juz przywyczailam
Ja używam depilatora, ale spokój mam tylko na tydzien...
o co chodzi z tymi peelingami? normalny do ciała stosować? po wydepilowaniu nóg? i wtedy mniej odrasta?
Depilatorem depiluje. , mam gladkie nogi. ,ale czerwone kropki nie znikaja wcale, wiec dalam sobie spokoj i tak nie lubie odslaniac moich nog
Pasek wagi
wosk - na początku u kosmetyczki, teraz samodzielnie. Spokój na mniej więcej trzy tygodnie
peeling złuszcza martwy naskórek i ogranicza tym samym możliwość wrastania (ale nie gwarantuje). Nie bezpośrednio po depilacji, bo skóra jest podrażniona, ale po prostu regularnie. Ja robie min 3x w tygodniu.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.