Temat: mikrodermabrazja

Planuję w najbliższym czasie wybrac się na taki zabieg oczyszczania twarzy. Dotychczas korzystałam z peelingu kawitacyjnego, jednak kosmetyczka powiedziala mi ostatnio,że mikrodermabrazja jest skuteczniejsza i daje lepsze efekty. Czy poddałyście się kiedyś zabiegowi mikrodermabrazji?Poznam chętnie Wasze opinie:)

Ja miałam pare razy :) i rewelacyjna sprawa ;D polecam!;d
miałam mikro 3 razy, ale bardziej w celu usunięcia przebarwień. Niestety 2 zabiegi nie przyniosły jak dla mnie zauważalnego efektu, ale może każdy reaguje inaczej..niestety moja cera nie należy do pięknych, mam sporo blizn po trądziku :|

A jak się idzie na to  to można mieć jakiegoś pryszcza a pyszczku czy nie?
oo ja sie musze wybrać
Sylwia: jeżeli idziesz na mikro, to możesz mieć pryszcze, ale nie mogą być ropne (w sensie "białe główki"), bo dojdzie do zakażenia.

Lidusia: Warto. Co prawda mikrodermabrazja powoduje wydostawanie się tego, co jest zaczopowane w naszej cerze, ale jak już to zejdzie- cera jest ekstra. Warto zrobić kilka zabiegów, a jeśli nie chcesz, żeby Cię wysypało, to o wiele lepszy jest kwas pirogronowy (przetestowałam na sobie!).
To się chyba nigdy nie wybiorę bo przed okresem mam mały wysyp... a zanim znikną to nadchodzi kolejny okres... i tak koło się zamyka
twarz jak pupa niemowlaka!
ja miałam dodatkowo na brzuch, spłyciła rozstępy :)
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.