Temat: Jaki kolor i fryzura?

Proszę was o radę ,wiem że jest tutaj dużo kobiet/dziewczyn które znają sie na modzie, urodzie itd.
Chce zmienic kolor włosów i fryzure, ale nie wiem jaki kolor wybrac no i jak obciąc te moje włosięta
Jeśli któraś z was ma jakiś pomysł z góry dziękuję ślicznie :)



zdecydowanie ciepły brąz, ale nie skrcałabym za bardzo włosów, rzadko która dziewczyna ma teraz długie włosy...
Naprawdę mało która osoba ma idealną twarz do pięknych, rudych włosów. Korzystaj z tego :D
Pasek wagi
Rudy w żadnym wypadku:P według mnie w ogóle do Ciebie rudy nie pasuje.. stawiam na brąz :) może jakiś orzechowy?
szkoda że takie zdjęcie z ukosa i poprzerabiane bo nie da się określić kształtu Twarzy, jej naturalnego kolorytu i naturalnego koloru brwi np.
a jaki masz naturalny kolor włosów?
Fajna " Rudzia " by z Ciebie byla, ewentualnie blondyneczka :) Masz śliczną, młodziutka bużkę pozbadz sie tych czarny wlosow.
w ciepłych kolorach byłoby Ci chyba dobrze. mahoniowy, kasztanowy, ew. jakiś ładny ciepły brąz.
żadnych blondów i rudości!
wybierz średni brąz;)
Tylko, że z tak ciemny nie zrobisz sobie wymarzonego koloru... i nie farbuj się od rano np na cały blond bo zniszczysz włosy!! Najlepiej idz do fryzjerki (ale tylko do takiej zaufanej) ona Ci najlepiej podpowie co i jak ... i będzie wiedziała co zrobić...ja osobiście na początek polecam kilka jasnych pasemek... później kolejne kilka pasemek i wtedy kolorek taki jak będziesz chciała...nigdy od razu na całość:)
Pasek wagi
jasny brąz... taki karmelowy... 
 21068_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_af003332529c15924499efcb026f0cdb.jpg
Zgadzam się z poprzedniczkami. Jakiś ładny ciepły brąz. Super byś wyglądała w tej fruyzurce i kolorze co podała beciaa92

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.