Temat: w którym stroju lepiej wyglądam?

Dziekuje!

Witam! Wiem że mam znaczną nadwage pracuje nad tym by było lepiej jednak to trwa a nie długo mam wyjazd nad morze. Mam do wyboru te 2 stroje i chciałabym zapytać w którym korzystniej wyglądam oraz jaki mam typ figury.

Dodam , że majtki nie są za małe tylko mam tak duże boczki (wiem ogromne) dlatego zawsze kupuje stroj wiązany na bokach by sobie regulowac gdybym poluzowała jeszcze bardziej spadłu by mi z tyłka:)

A może widziecie jakies atuty czy samo zło? Mam 155 i waze 62 kilo niestety.

 

W niebieskim;)
2
Doskonale Cię rozumiem. Również mam dużo sadełka (mimo nie tak znowu ogromnej wagi) i lepiej się czuje w dwu częściowym. Rok temu kupiłam sobie dwa takie same stroje (różniły się tylko kolorem) - jeden czarny, góra w kwiatki czarnoniebieskie i taki sam tylko był brązowy. I 100 x lepiej wyglądałam w tym czarnym. Dlatego śmigaj do sklepu i kup sobie czarny strój 2 częściowy, ale taki żeby górę miał we wzorki.
A i nie zapomnij o usztywnianych miseczkach.
Pasek wagi

Ja wem , że mam nadwagę jednak nie jestem otyła. Po za tym to , że ktos ma więcej kilosków na liczniku nie znaczy , że ma z domu nie wychodzić  a tym bardziej rezygnować z plaży.

Aryaa

Ważyłam juz ponad 70 kg i powiem ci ze przy moim wzroście widac kazdy kilogram. przy 70 kilogramach każdy pytał czy w ciązy jestem

Kup sobie taki jak zaproponowała Salemka (ten 2) tylko czarny i będziesz wyglądać świetnie i jeszcze lepiej się czuć. Uwierz :)
Pasek wagi
jeżeli upierasz sie przy stroju dwuczęściowy to powinnaś kupić taki żeby miał bardziej zabudowane i wyższe  majtki
Pasek wagi

Salemka Przymierzałam takie i efekt był jeszcze gorszy takie majtki masakrycznie mi sie wpijaja w ciało właśnie dlatego kupuje wiązane.

moim zdaniem 2
Faktycznie wyglądasz na więcej niż masz ;p ja mam 156 a ważę 60 kg a wyglądam wydaje mi się lepiej. Teraz chyba nie odważyłabym się jeszcze wystąpić w bikini.. ale jeśli ty się dobrze czujesz to ok , ale może kupisz jakiś nowy strój ?? Stanik taki jak w tym niebieskim bo ładnie twój biust w nim wygląda a majtki typu bokserki.. ??
o coś takiego mi chodzi


tylko oczywiście nie mogą cię ściskać, bo wtedy to będzie masakra ;p
Pasek wagi
Bo może kupowałaś za małe!
W sieciówkach jest pełno strojów, które można kupić osobno dół, a osobno górę.
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.