Temat: Rozjaśnianie włosów

Wczoraj farbowałam całe włosy i mam zamiar je jeszcze rozjaśnic na końcach i mam pytanie, czy można robić taki zabieg dzień po dniu? Nie zniszczą się za bardzo? Powiem jeszcze, że nie są bardzo zniszczone, bo ostatnio farbowałam je w tamtym roku.
To nie jest wskazane.
aha czyli tak za jakieś 5 dni? bo nie wiem, a pasuje mi to szybko zrobić
odczekaj chociaz  z  tydzien tez tak kiedy farbowalam dzien po dniu i masakra byla daj im odpoczac wkoncu to rozjasnianie a nie farbowanie wiec bardzo niszczy wlosy nie zapomnij o jakiejs  dobrej odzywce
Pasek wagi
stosuj dobrą odżywkę przed i po drugim farbowaniu ale i tak radziłabym kilka dni odczekać
domestosem sie da rozjaśnić, tylko potem siano
Odczekać powinno się 2-3 tygodnie.
Lepiej odczekaj, nawet na opakowaniu powinno pisać ile czasu. Ja kiedyś użyłam raz i było napisane, że farbować można dopiero po 2 tygodniach.
właśnie ja postanowiłam wrócić do jasnych i odrosty złapały mi na bardzo jasno, a końcówki są dużo ciemniejsze. Gdybym pofarbowałą jeszcze raz to jest szansa,że te końcówki się dojaśnią?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.