Temat: Która prostownica najlepsza??

Zastanawiam się nad zakupem prostownicy, będzie to moja pierwsza, więc nie mam doświadczenia. Która z tych trzech będzie najlepsza??

 

http://allegro.pl/prostownica-remington-s6500-s-6500-z-polski-24h-i1642762016.html

http://allegro.pl/prostownica-respect-rowenta-cf-7710-jonizacja-hit-i1641756819.html

http://allegro.pl/zdrowa-prostownica-remington-s9950-shine-therapy-i1647301258.html

Jesli masz delikatne i cienkie wlosy to napewno ktoras z tych bedzie dobra. Ja od lat uzywam prostownicy z tondeo do ciezkich opornych wlosow i naprawde spisuje sie super. Tylko cena jej jest duzo wyzsza..
Pasek wagi
do kręcena loków kupilam sobie taką tanią i cienką...firmy eldom za niecałe 20 zł...tą dzeroką raczej nie zakręcisz loków chyba ze masz mega długie włosy
Pasek wagi
moje tez sa oporne i straszne sie pusza i w oogle i moja remingtona daje rade kupilam w austri 3 lata temu za 50 euro 
Pasek wagi
A próbowałyście tą prostownicę z Hair Goddess -> http://www.kalamis.pl/product-pol-3532-Prostownica-Hair-Goddess-Special-Edition-White-elegancka-torba.html ? Ponoć jest całkiem niezła. Bardzo szybko się nagrzewa i można dostosować temperaturę ciepła do rodzaju włosów. Z tego co się dowiadywałam to można nią też zakręcać włosy dzięki zaokrąglonym końcówkom.
Ja polecam jedną z tych z remingtona. Ja mam z tej firmy już kilka lat i komu bym na chwilę jej nie pożyczyła, są zachwyceni, że tak szybko i fajnie prostuje się nią włosy.
Ja polecam jedną z tych z remingtona. Ja mam z tej firmy już kilka lat i komu bym na chwilę jej nie pożyczyła, są zachwyceni, że tak szybko i fajnie prostuje się nią włosy.
Też polecam Remigtona :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.