Temat: ale mnie ssie ;(

ale mnie ssie na coś słodkiego albo cokolwiek.. ;/ na śniadanie zjadłam dwi garści zwykłych  płatków fitnes z jogurtem jogovita, na drugie, herbata rooibos i połówka grefruta, a na obiad małą miskę ryżu z warzywami i musiałam zjeść jeszcze corny linea, mam ochote na więcej ale tak mnie ssie ale nie, nie moge sie dac...!
brak prod. białkowych, stąd głód
jakbyś dodała do obiadu mięso/rybę/jajko to byłabyś syta
hmm też tak mam ostatnio :( a może to dlatego, że jesz na śniadanie dosładzane płatki? staraj się komponować posiłki z bazowych składników odżywczych, będziesz wtedy mogła zjeść więcej przy tej samej wart. kalorycznej..
Ja też tak mam :)
moim zdaniem dużo za małe śniadanie, zawsze tak jest że jak się nie najesz na śniadanie to potem cały dzień ssie
ech, a może dlatego że nie paliłam od 3 dni? ;/
Rzucasz? 
Porządne śniadanie to podstawa! Jeśli Cię ssie, to zjedz twarożek, pomaga. 

malalady niestety nie masz racji :o

Ja na przykłąd jak zjem Nesvitę o niskim IG (czy aby na pewno?), to mnie ssie... Nie wiedzieć czemu...
> brak prod. białkowych, stąd głódjakbyś dodała do
> obiadu mięso/rybę/jajko to byłabyś syta

Nie do końca. Są ludzie, którzy mają niższy poziom, bodajże, serotoniny- i jeśli nie zjedzą na obiad węgli, to ich ssie na słodkie.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.