Temat: 60 kg do końca maja!!

jak w temacie, szukam osób, które mają taki sam cel jak ja...

szukam osób do rozmowy, nowych znajomości, może przyjaźni?? chętni?? zapraszam :):)

 

Ja wczoraj nawaliłam z tą pizzą, ale dziś podgoniłam a62, 2 x 8 min legs, 8 min pupcia i 8 min rozciągania + jeszcze numerek z Misiem. Na śniadanie zapodałam jabłko z odrobiną płatków i mega ilością błonnika, to mam nadzieję, ze wyczyści do końca te pizze z jelit! Miłego dnia, spadam na weekend, bede dopiero w niedziele
Pasek wagi
ok kateszka nie ulegaj pokusom :D

zdecydowanie najlepszy "numerek z Misiem" :)

hehe to pytanie z innej beczki, czesto uprawiacie sex? :)

Dziewczyny jak tam diety wasze i ćwiczonka :D a przy okazji zgubione kg i cm ;D?
Martusska, niestety nie tak często jakbym chciała
Pasek wagi
Ja sie dolanczam jesli mozna :) Nie stosuje zadnych diet, ale odzywiam sie zdrowo, zero slodyczy i napojow gazowanych. Teraz waga mi poszla troche w gore bo okres mam ale za kilka dni sie okaze ile waze :) Mam na imie Klaudia i mam 19 lat :)
Oo witaj u nas :) A od jakiego czasu sie K1991 odchudzasz ;D?
Hejka wszystkim!
U mnie weekend oczywiście grzeszny, ale to już chyba będzie standard, bo bym nie mogła z nikim się spotkać, gdybym musiala trzymać się diety. Jutro więc muszę iśc nadplanowo pochodzić trochę na bieżni:( Nie chce mi się ale muszem
Pasek wagi
Odchudzalam sie juz wczesniej ale bez pozytywnych wynikow..Ktoregos dnia znalazlam forum na vitalia i postanowilam zalozyc konto. Na dana chwile odchudzam sie od 3 miesiecy. Dzis jak co dzien zrobilam 200 polbrzuszkow 100 przysiadow i duzo rozciagania sie oj tak..:) A na deser cwiczylam ze sztanglami. Chcialam tez poskakac dzis na skakance ale nigdzie jej nie moglam znalesc..:)
Pozdrawiam

A u mnie wyszły zabawy z pizzą i było ciut na plusie

Dziś brakuje mi motywacji do czegokolwiek, mam nadzieję, ze szybko przejdzie i wymyślę co mam robić

nie chcę spędzic kolejnego dnia w łóżku....

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.