Temat: Obwód ud

Ile macie cm w obwodzie uda (w najszerszym miejscu), a ile chciałybyście mieć?
Jaki wg Was obwód powinno mieć udo, żeby uznać je za szczupłe? Tak, wiem, to zależy od budowy ciała, poziomu tkanki tłuszczowej i miliona innych czynników, ale tak "pi razy drzwi"?

51  w najszerszym miejscu u góry, mam 165cm wzrostu i jak dla mnie to z takim obwodem mam zgrabne nogi :)

Pasek wagi

głupie pytanie. Głupsze niż "ile powinno się ważyć, aby wyglądać szczupło" Mam 55cm/170cm i wyglądam ok. Mając 175cm i takie udo pewnie wyglądałabym już świetnie. Mając 155cm mogłabym marudzić. Tak więc, wszystko zależy od wzrostu. 

Zresztą ja nie trybie systemu myślowego:  chcę mieć tyle i tyle, tu i tam. To mój cel.. Idę na slepo, byle mieć co chce.. a POTEM: kurcze... nie wiem dlaczego, ale schudłam tyle i tyle, ale nie spadają mi cm tam gdzie chce..co mam robić, aby spadło? jakby to był koncert życzeń.. 

Potencjalnie chciałabym być latynoską, z biustem 75C.. i fajnie byłoby mieć w pakiecie odstający tyłek - koniecznie"genetycznie" - tak "pi razy drzwi"  byłabym usatysfakcjonowana. AMEN, Bóg zapłać za moje szczere intencje i sprawę niecierpiącą zwłoki!

Zalezy od wzrostu i budowy/proporcji. Ja mam cos kolo 49 cm ale mam waska miednice i moje uda wygladaja normalnie. Podejrzewam ze przy szerszych biodrach i tym obwodzie ud mialabym pas startowy miedzy nogami czy inaczej thighgap'a, co wyglada nieciekawie moim zdaniem. A fajne uda sa po prostu jedrne. 

reedooo napisał(a):

głupie pytanie. Głupsze niż "ile powinno się ważyć, aby wyglądać szczupło" Mam 55cm/170cm i wyglądam ok. Mając 175cm i takie udo pewnie wyglądałabym już świetnie. Mając 155cm mogłabym marudzić. Tak więc, wszystko zależy od wzrostu. Zresztą ja nie trybie systemu myślowego:  chcę mieć tyle i tyle, tu i tam. To mój cel.. Idę na slepo, byle mieć co chce.. a POTEM: kurcze... nie wiem dlaczego, ale schudłam tyle i tyle, ale nie spadają mi cm tam gdzie chce..co mam robić, aby spadło? jakby to był koncert życzeń.. Potencjalnie chciałabym być latynoską, z biustem 75C.. i fajnie byłoby mieć w pakiecie odstający tyłek - koniecznie"genetycznie" - tak "pi razy drzwi"  byłabym usatysfakcjonowana. AMEN, Bóg zapłać za moje szczere intencje i sprawę niecierpiącą zwłoki!

Wiem, że to wszystko zależy od wielu czynników (czytaj ze zrozumieniem). Pytam tylko o opinie ile wg Was.

Wszysttko zależy od wzrostu przede wszystkim i innych rzeczy też. Ja mam według mnie dużo czyli 58cm tak 55cm byłoby juz szczupło i fajnie, ale ja mam 175cm wzrostu więc i tak nie wyglądam źle z tym 58 i mam dość długie nogi.

Edit: Ostatnio widuję pełno diewczyn z tak małymi udami ,ze sie zastaeawiam w jakim dziale kupuja spodnie chyba młodzizowym lat 12. Nogi jak patyki FUJ, według mnie to nie wygląda dobrze. Albo tyle dziewczyn przeszadz z wyszczupleniem ud, alba "Ana" się rozprzestrzenia bo tak wyglądaja ich nogi:(

Uda powinny pasować po prostu do reszty, nie być jak patyki i u góry powinny być szersze niż przy kolanie, bo inaczej wyglada sie dziwnie i nie ważne ile centymetrów się ma tak na dobra sprawę.

Pasek wagi

To zalezy przede wszystkim od wzrostu. Ja mam ok. 55cm przy 174cm wzrostu. Mam bardzo drobna budowe i ok. 9kg do zrzucenia, wiec docelowo bedzie pewnie mniej. 

165cm/51cm ...chcialabym pozbyc sie tych bulek pomiedzy.. 

Ja mam 53cm przy 173cm wzrostu mogłabym mieć o 1cm mniej , najważniejszy jest kształt a nie rozmiar.

Mam 53, chciałabym 50. Mam 157cm. Uważam, że mam normalne uda, mieszczę się w xs i s, więc grube nie są.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.