Temat: dieta MŻ

hey dziewczynki! ;* mam pytanie, czy któraś z Was stosowała diete MŻ czyli mniej żreć. Hehehe dietka 1000 kcal znudziła mi sie i wychodzi mi juz uszami. najgorsze jest to liczenie kalorii. jezeli któraś z was stosowała mż to powiedzcie mi, jadłyście normalne żeczy tylko połowe mniej tak? np połowa smażonego kotleta, pół bułki itd? pozdrawiam całuje ... :*:*

Dieta MŻ jest niezawodna !!! Niektórzy stosują na początek PŻ czyli "połowę żreć" a dopiero potem MŻ :)

Pasek wagi
ja tereaz lece na 1000kcal i tez mnie to meczy a poza tym caly czas jestem glodna.a w diete mz wieze.jak nie dajesz rady z 1000 jedz polowe mniej:)
Ja właśnie stosuję dietę MŻ a pomaga mi w tym bardzo picie octu jabłkowego (zmniejsza głód - piję  po jedną łyżkę stołową na kubas wody doprawionej sokiem przed śniadaniem, kanapką w pracy i obiadem). Do tego ustaliłam sobie, że rano śniadanko, około 10 jakaś przekąska w sytlu - jabłko, banan lub pomarańcza, o 12 jem kanapkę i o 14 jogurcik a po 16 objadzik - więc ogólnie jest trochę tych posiłków. Czasem w pracy jestem głodna, ale wtedy wiem, że za dwie godizny będę mogła już coś wszamać, więc jakoś wytrzymuję. No jak na razie trzymam się już ponad miesiąc i udało mi się zrzucić 3,5 kg - do tego dokładam ruch oczywiście, bo wiem doskonale jak moje ciało szybko przyzwyczaja się do mniejszych racji żywnościowych. A jeść jem to co wszyscy: no na czas postu odstawiłam całkowicie słodycze i nie wiem, czy nie warto tego postanowienia dalej się tryzmać i po świętach?!
Pasek wagi
ha  to jest dobra dietka, tez stosuje
Pasek wagi
najlepsza chyba,a próbowąłam ich wiele>do tego co tydzein mam zamiar robic 1 dniowy dzien np na samych jogurtach.ps oceni ktoś to co dzis zjadłam? :): śiadanie-2 kromki zwykłego chleba z margaryna i pomidorem, kawa z mlekiem i odrobina smietanki, bez cukru
2 sniad-bułka posypana makiem
obiad-puszka kukurydzy i 2 jajka
podwieczorek-kawa taka jak rano:)
kolacja- chyba nic :) o ile dotrwam, miałam zrobić barszcz czerwony z torebki, ale chyba straciłam ochote na niego.
i jak ten przykładowy jadłospis? (woda i herbata czerwona tez tu jest)
ja stosuje mż :) i IŻ -hehe czyli "inaczej żreć" lub jak kto woli "zdrowiej żreć"  niezawodna :) do tego na ataki głodu mam w lodówce na wieczór surówkę a chłopakowi dałam zakaz przynoszenia do domu słodyczy
Ja dietę MŻ zaczęłam stosować na początku tego roku, bo postanowiłam wreszcie schudnąć. Nie wierzę w żadne diety- tylko w jedną. Właśnie MŻ. Schudłam na niej 12 kg przez miesiąc czasu. Zostało mi jeszcze trochę do zrzucenia, ale widząc efekty jestem jeszcze bardziej zmotywowana. :)
MŻ to świetna dieta o ile nie przegina się w drugą stronę i nie jada mniej niż 1000kcal dziennie. Jakąś tam kontrolę kaloryczną, przynajmniej na początku stosować trzeba. Zapędzić się jest łatwo i z czasem w ogóle przestać jeść. I przed tym przestrzegam.

Z drugiej strony, jeśli się ją racjonalnie stosuje to jest idealna, przynajmniej dla mnie.  Pamiętam, że ja zaczęłam o 1 mniej, czyli na śniadanie jedna kanapka mniej, na obiad jeden ziemniak mniej itp itd. Drastyczniej ograniczyłam jedynie słodycze. Włączyłam dużo ruchu. Zamieniłam białe na czarne i pełnoziarniste i ..chudnę. 
Czego wszystkim nam tu życzę! Byle zdrowo!
Jak najbardziej, MŻ jest NAJLEPSZĄ dietą:) na dobry początek zero soków, białego pieczywa, ziemniaków i słodzenia kawy czy herbaty oraz ograniczenie słodyczy i z 63kg zrobiło się 59. Tylko nie zapominać o regularnych ćwiczeniach i efekty murowane!

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.