Temat: 179cm wyrostu i wiecej

mam 179,5cm wzrostu.Niektorzy twierdza ze jestem za szczupla ale ja chcialabym schudnac do 59kg.Jaka jest wasza opinia wysokie dziewczyny.Czy to za malo przy moim wzroscie ?
ja mam 174cm i sama przy wadze 59kg wyglądam super, biorąć pod uwagęze jesteś jednak wyższa, to uważam że to lekka przesada
hmmm ale mi sie wydaje ze 63 kg to troche za duzo
hej ja mam 179cm wzrostu i własnie w chwili obecnej waże 59,5kg a dąże do 57...wcale nie uważam że to za mało bo to zależy od postury itp moja kolezanka ma 182cm i waży 58 i wcale po niej nie widać żeby była taka chuda jest poprostu cienkiej kości więc spokojnie możesz dobijać do wymarzonej wagi tylko pamiętaj z rozsądkiem!!!!!
sweetyGirl,jaka diete stosujesz?jak sie odchudzasz,uzywasz wspomagaczy?jak jest u ciebie ze slodyczami?
ja mam 174 cm. i chciałabym ważyć znów 59 kg. to super waga przy takim wzroście 
zapomniałam dodać że teraz waże 81 kg. a zaczynałam 8 tygodni temu od 88. w ogóle nie głoduję
nie stosuje żadnej konkretnej diety bo nie wierze że działają, poprostu jem mniej ni z zawsze, kolacje jem ok 17 i tyle, słodyczy nie jem wogóle dzięki chromowi który zarzywam raz dziennie, zamierzam sobie właśnie kupić jeszcze błonnik bo też zdrowy a moja dieta jest w nego raczej uboga, nie ćwicze bo nie mam do tego motywacji :-(...i to bybyło chyba na tyle o mojej diecie :-D a teraz twója kolej co ty robisz monia1602?
SWEETYgirl ja juz sie odchudzalam.W sumie skonczylam swoja przeprawe przez diete kilka miesiecy temu.
Po odstawieniu tabletek przytylam 13 kg w ciagy poltora roku potem przez pol roku schudlam 16kg -cwiczylam,duzo spacerowalam-,i na tej wadze-obecnej-63 kg sie zatrzymalam.Jjem slodycze raz w tygodniu.Pieczywo jjem tylko rano potem grapefruit albo ananas(wspomaga odchudzanie),potem zjadam obiadek(nie jjem ziemniakow,sosow,klusek itp) na kolacje jjem zazwyczaj owoc albo surowke.Teraz nie cwicze,zaopatrzylam sie w chrom ale jak mnie kusi na slodycze to sama pieke ciasto drozdzowe ze sliwkami lub serem na pelnoziarnistej mace bez cukru i na oleju z winogron.Wiem ze jjem zdrowo i malokcal.SweetyGirl moze pzrejdziemy na gg?
To ja Wam zazdroszczę ja mam 179 i 70 kg

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.