Temat: Osoby dojrzałe dbające o sylwetkę.

Witam wszystkie chętne osoby bez względu na stosowaną dietę mające na celu dążność do osiągnięcia i utrzymania zgrabnej sylwetki. Tu będziemy się wymieniać doświadczeniami nie koniecznie tylko w zakresie diety. Zapraszam serdecznie.


Witaj Basiu miłego odpoczywania.
witaj Malgosiu.

Balkonu nie odsniezylam, bo jak wrocilam z pracy juz wszystko stopnialo. Zrobil sie lekko zielony, wiec go musze "tylko wyszorowac" i szafa gra. Z odpoczynku tez byly do teraz nici, bo trzeba bylo odebrac rower z naprawy. Corka, a wlasciwie ja, dostala 15 €uro mandatu, bo jezdzila bez swiatla do szkoly. Potem wpadl syn na chwile i zastala mnie 17.30. Normalna pora
Witaj Basiu
Witam , wpadłam się przywitać przy herbatce poobiedniej. Niektórzy o tej porze jedzą kolację a ja obiad bo właśnie wróciłam z pracy , żeby pracować dalej. Spać pójdę za jakieś 6-7 godzin to zdążę jeszcze zjeść kolację. Jutro od rana jadę do pracy i nie wiem ile mi to zajmie. Może z pracy się odezwę. Nie mogę sobie pozwolić na większe przerwy ale tez nie mogę sobie odmówić choćby przywitania z Wami. Jeszcze miesiąc i zaczną się luzy. Zdrowie mi trochę szwankuje. Z nosa mi cieknie ale szpikuję się różnymi antygrypinami i jakoś funkcjonuję. Byle do wiosny.Chciałabym znaleźć trochę czasu ,żeby Was rozruszać bo mam wrażenie jakbyście zapadły w sen zimowy. A tu pora wstawać , jak powiedziała Marylka w swoim pierwszym wpisie dzisiaj. Ćwiczcie dziewczyny, tańczcie i wspomnijcie czasem zapracowaną dojrzałą kobietę .
Pasek wagi
My nastotalki, bedziemy cie wspominac Jolu.
Muszę się z Wami podzielić moją dzisiejszą przekąską przed kolacyjną, którą zjem na kolację

To jest tatar z białego sera.

Tatar z białego sera

Czas wykonania: 20 min
Trudność: łatwe
Koszt: normalne
Porcji: 1

Składniki:

          

Opis wykonania

Ser twarogowy półtłusty

45 g

1. Ser wymieszać dokładnie z jogurtem solą, pieprzem, sokiem wyciśniętym z cytryny i kminkiem.
2. Papryki dokładnie umyć, przepołowić, wyciąć środki i pokroić w drobną kosteczkę.
3. Cebulę obrać i drobno posiekać.
4. Ogórka pokroić w kostkę.
5. Pietruszkę opłukać w zimnej wodzie i drobno posiekać.
6. Masę serową wyłożyć na półmisek i poukładać naokoło paprykę, ogórka, cebulę, pietruszkę i oliwki.

Cytryna

7 g (½ plasterka)

Papryka czerwona

15 g

Cebula

10 g (2 plasterki)

Ogórek kwaszony

20 g (½ małego)

Papryka zielona

15 g

Pietruszka. liście

1 g (1 łyżeczka)

Oliwki zielone marynowane

8 g (1 szt.)

Jogurt naturalny 2% tłuszczu

40 g (3 łyżki)

Przyprawy:

Sól biała

1 g (1 szczypta)

Pieprz czarny, zmielony

Kminek

Przepis nadaje się również na P+ W. Wygląda smakowicie i brzmi też , to się z Wami podzieliłam


Pasek wagi
Dziękuję wszystkim nastolatką za wspomnienie o mnie. Baaaaardzo to lubię. I Was tez lubię.
Pasek wagi
Błąd ortograficzny jest mi znany , proszę nie poprawiać. Wkradł się cichcem
Pasek wagi
Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to ladnie wyglada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam wieczorem.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.