Temat: Kiedy otrzymam diete

Witam prosze o pomoc! Wysłano do mnie meila z moim profilem,gdzie określiłam rodzaj diety,potwierdziłam go,jak teraz mam dalej postępowaći ile będe czekać na diete?. Jestem zalogowana,ale nie wiem gdzie mam teraz wejść.?
Agatko, a wykupiłaś dietę? Diety na Vitalii są dostępne po wykupieniu abonamentu na 1, 3 lub 6 miesięcy. Niestety nic za darmo :smilie1:
Rzeczywiście trudno się zorientować gdzie kliknąć:confused:. Trzeba szukać czegoś jak "wykup dietę teraz", ale nie mogę Ci napisać dokładnie, bo mi się już wszystko wyświetla na moim koncie. Powodzenia!
W Twoim profilu, który dostałaś na konto, na dole powinny być linki do rozpoczęcia diety. Własnie sprawdziłam i chyba tam powinnaś sprawdzić.
Tak już dostałam profil,troche się pospieszyłam z narzekaniem!Jutro zapłace przelewem to dietke otrzymam za 2 dni?:frowning: Jak tak to na emeil?:smilie8:
Ja dostałam na drugi dzień rano, ale mi mąż opłacił przez Internet, więc nie wiem co będzie jeśli zrobisz przelew w banku. Wiem, że Vitalia nie czeka na pieniążki na koncie, tylko na potwierdzenie wpłaty i uruchamiają wszystko po otrzymaniu powyższego. Nie trwa to długo w każdym razie.
Dietkę otrzymasz za jakieś 3-4 dni. Musisz wchodzić na stronę Vitalii i kliknąć: Moja dieta. Tam wyświetli się dietka ułożona dla Ciebie. Powodzenia
hej ja właśnie założyłam tu konto i chcę wykypi diete ale obawiam się że to akiś podstęp . aką daecie mi szanse że moe pieniażki nie przepadną . Pozdrawiam
Pasek wagi
nie przepadną, jest nas już dużo i nikomu nic nie przepadło. nie ma obaw!:smiley24:
Nie obawiaj sie!Ja wykupilam w listopadzie diete na miesiac, majac rowniez lekkie obawy czy to pomoze, a teraz przedluzylam sobie na nastepne trzy miesiace:smiley24:

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.