Temat: dlaczego ja jestem taka gruba

moje wymiary są takie duze
kazdy mi mowi jaka to ja jestem gruba
zwlaszcza jak wchodze do auta to siadam z przodu bo jak oni twierdza nie zmieszcze sie z tylu
jestem bardzo wrazliwa
takie slowa mnie bola choc wiem ze jestem gruba i mam te pewnosc ze nigdy nie schudne zawsze taka bede
Pasek wagi
ja siebie nie uwazam za grubej tak bardzo jak inni mi to wciaz wmawiaja
przepraszam ale to nie jest prowokacja
Pasek wagi
Ludzie, ale jesteście ograniczeni. I co z tego, że nie ma nadwagi? Może ma dużo tkanki tłuszczowej i grubo wygląda :P 'widzialam wymiary, czy chcialas nam pojechać?? ;]. czy po prostu lubisz jak ktos Ci mowi, ze jestes chuda i chcialas to uslyszec kilkanascie razu na tym watku??'To, że ty masz większe, nie oznacza, że chciała cie obrazić ;) Niektórzy po prostu wyglądają na otyłą a nie mają nawet nadwagi. Po prostu zawiść w was tkwi :POna sie zapytala, czemu jest gruba, moze w kontekscie tego, ze nie ma nadwagi. Bo to dziwne, nie? Ale jak zwykle osoby grubsze musza sie usatysfakcjonowac docinkami, gadaja o ich uczuciach, ze jak maja sie czuc. Po prostu ogarnia zal :|
ksiun, a ty lepiej idź sie doucz, skoro masz PUSTY łeb ;)
ooo ochrona przyszla nie chodzilo o obraze ale o wymiary jakie ma 96 w biodrach wiele osob o takich wymiarach marzy to osoby ktroe naprawde maja problemy z nadwaga nie pisza postow boze jaka gruba jestem tylko przejchalam tyle przebiaglam tyle po co uzalac sie ? ja jestem nizsza i bylam niedawno podbnej wagi choc 3 kg to nie roznica zaczynam sie zastanawiac czy czasem tez mnie za gruba nie uwazali i nie uwazaja a ona napewno nie jest gruba moze grubo koscista. A ty przestan obrazac ludzi!
jak Ty jesteś gruba to ja jestem słoń.
opanuj sie dziewczyno.

Skoro inni obrazaja, to czemu ja nie moge? ;) I co z tego, ze wiekszosc o czyms takim marzy? Ja np. mam wyzywac i obrazac sie na facetow, ktorzy maja fajnie wyrobione miesnie, ale nie czuja sie z tym dobrze? :D Kompleksy leczy sie w inni sposob ;) I to nie bylo uzalanie, ale po prosru problem z samooceną. Jakby ci ludzie mówili, ze wygladasz jak spasiona swinia, pewnie bys uwierzyla. 

nikt nie chciał wcale jej urazić ale uważam że takie żale wylewa sie w pamiętniku a nie na forum jak również nikt zawistny nie jest tylko draźnią mnie tematy typu "czy jestem gruba" albo ile co ma kalorii i sto tysięcy wątków na ten temat...bez przesady
można nie mieć nadwagi i nie wyglądać super, racja. to nie jest ważne:P

zobacz na pasku, ile już schudłaś, bliżej Ci do celu niż dalej. a co inni myślą o Tobie, to nie jest najważniejsze, jak ktoś jest po prostu chamski, to nie da rady.
zorcia, kazdy kiedys zaczynal. Ty NIGDY nie zalozylas watku ktory byl? Swietoszka, cud-miod ;) A skoro cie draznia, to lepiej na spokojnie wytlumaczyc i linki dac a nie z pyskiem wyskakiwac, ze byl juz itp. I skoro TAK cie to irytuje, to nie wchodz na te tematy i sprawa zaltwiona. 
to byla zacheta od wysilku a co ma pusty leb jak ty to stwierdziles do tego tematu?  jak bedziesz pelnoletni to pogadamy

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.