- Dołączył: 2007-09-19
- Miasto: Nassau
- Liczba postów: 243
20 czerwca 2011, 19:37
Czy dam radę w 3 tygodnie zrzucić 3 kg?, fajnie byłoby 4 kg. Od razu mówię, że nie należę do osób, które obudziły się w ostatnim momencie i teraz chcą nagle zrzucić 10 kg w 2 tygodnie. Ostatnio zrzuciłam ok 4 kg, ale chwilowo nie miałam czasu na siłownię i odeszłam od diety. Waga pozostała mniej więcej taka sama. Na obecną chwilę ważę 50.8 kg przy 155 cm wzrostu. Czy mółgby ktoś mi powiedzieć co powinnam wykluczyć z diety, jak jeść? W przyszłym tygodniu wreszcie bede mogła skoczyć na siłownię. Wykonuję ćwiczenia aerobowe przez godzine. 3 razy w tygodniu będzie ok? Dam radę to zrobić? Waga poniżej 50 kg bardzo ciężko mi spada. Proszę o jakieś pomysły od Was:) mam nadzieję, że mi pomożecie. Pozdrawiam.
20 czerwca 2011, 19:42
Zero: fast food, chleba, makaronu, ziemniaków, smażonego, bardzo tłustego, słodyczy.
I dziennie nie jedz więcej niż 1500 kcal.
Moja przyjaciółka stosując zasady wymienione wyżej przez 2 miesiące schudła 12 kg i chudnie dalej![]()
- Dołączył: 2011-06-10
- Miasto: Gdańsk
- Liczba postów: 958
20 czerwca 2011, 19:52
Dasz radę . 1500 kcal , regularna niewielkie posiłki , zero cukrów , tłustych rzeczy , duzo ruchu , bez jedzenia wieczorami i oczywiście duzo duzo wody w ciągu dnia ;)
20 czerwca 2011, 19:57
A przed siłownią ok 30 min dobrze jest wypić filiżankę mocnej kawy- kofeina wpływa na większe zużycie tłuszczu z organizmu :) To tak żeby troche podnieśc wydajność tych aerobów [wydaje mi sie ze powinnas je robić 5 razy w tyg]
20 czerwca 2011, 20:01
Patrycja - "[kawa]Wpływa na metabolizm przez podwyższenie poziomu insuliny we krwi, co
stymuluje odkładanie się tkanki tłuszczowej. Natomiast francuscy
badacze odpowiadają, że kawa jednocześnie stymuluje spalanie się tkanki
tłuszczowej, więc działa neutralnie na organizm. Składnik kawy, który
jest odpowiedzialny za to zamieszanie, stanowi kofeina i jej biologiczne
działanie."
- Dołączył: 2007-09-19
- Miasto: Nassau
- Liczba postów: 243
20 czerwca 2011, 21:56
włączam jeszcze do tego CLA. Czyli wszystko na parze gotowane itd. a co na śniadanie? do tej pory jadłam owsianke, ale tak mi sie przejadla, ze juz nie moge na nią patrzec.