Temat: Wasza opinia

Potrzebuje opini kogos kto powie szczerze ile powinnam schudnac  zeby miec ladna zgrabna sylwetke:)Mam 14 lat,159-160 wzrostu i waze okolo 52 kilogramów:(i polecicie mi cos na tozebymmiała zgrabniejsze i chudze nogi?
zdrowiej sie odzywiaj i wiecej sie ruszaj, raczej jakies diety specjalne nie sa wskazane w twoim wieku, jeszcze się rozwijasz.
hej;)
mam ten sam wzrost i wiek;)
ja mam 45 kg, czuję się dobrze, choć niedawno chciałam 39 kg-masakra;/
Jak schuniesz do np. 45, to będzie super, ale żeby vitalia mi wpisu nie usunęła to powiem, że 47 będzie OK;)|



po prostu sie ruszaj. nie muszisz zmieniac nic w zywieniu )no chyba z eobjadasz sie fastfoodami isodyczami). Ja jakmialam 12 lat schudałam 12kg, bo zaczełam wreszcie spedzać czzas na dworze ;). Ograniczyłam słodycze to fakt ale jadłam wszytsko to co było w odmu bez wydziwiania ;)
Anonimka a moge wiedziec jakie masz  wymiaryw łydce ,udach i biodrach?ja mam w łydce 34,w udach 44-45,a  w  biodrach 80:/
hej kiniula? a co powiesz o tym że podobno kobieta idealna powinna mieć 90cm w biodrach?
45 kilo...
Super, super.. 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.