Temat: czy nie chudnę za szybko??

odchudzam się od 1 stycznia. jak widzicie na moim pasku wagi schudłam już 17kg . czy waszym zdaniem nie chudnę za szybko? odżywiam się zdrowo czyli dużo warzyw, wody, 4 posiłki dziennie i nie jem po 17 i oczywiście 0 słodyczy:):)
ja pitolę dziewczyno jesteś normalnie the best!  jestem w szoku! masz racje, chudniesz w ekspresowym tempie, ale jesli mowisz, ze jesz racjonalnie i zdrowo, to tylko pozazdrościc przemiany materii!!!!!! 
ćwiczysz też cos czy sama dieta??
hm ćwiczę czy nie ćwiczę ... zależy od tego czy mi się chce;D ale ogólnie prowadzę aktywny tryb życia. dużo spaceruje,czasem pobiegam,czasem skakanka rower zależy wszystko od mojego humoru : D . no a co do diety to nie jem więcej niż 1100kcal dziennie i to mi wystarcza bo jestem najedzona:)
wow wow wow kurna dobra jesteś!!!! gratulacje ;) ale skora nie ''wisi'' sorki za okreslenie, no ale wiesz.. :P
niektorzy ludzie aby zrzucic 17 kg odchuidzaja sie naprawde bardzoo długo!
właśnie muszę zainwestować w jakiś dobry balsam ujędrniający bo trochę na udach wisi i na rękach ale poza tym to nie ma źle:)
a ile obecnie ważysz i ile cm masz ? :>
obecnie 59kg przy wzroście 165. :)
wow, super ! :) :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.