WAŻNA INFORMACJA

15 grudnia 2025 r. zostanie wyłączone forum dyskusyjne na Vitalii. Dziękujemy, że tworzyliście je wspólnie z nami! Szczegóły wysłaliśmy na adres e-mail przypisany do Twojego konta.

Temat: Wiedźmowisko - kółko wzajemnej motywacji

Bardzo prosze o zgłaszanie zdjęć przed i po odchudzaniu to będzie DODATKOWĄ MOTYWACJĄ szczególnie po świetach =) z góry dziękuje :*

tigresse

spóźnione, ale szczere  Wszystkiego naj !!!

Aniaoru

o tej porze nikt by mnie nie zmusił do siłowni. Podziwiam Ciebie !!!

A ja zaraz muszę obudzic Julię i szykowac ją do szkoły. A później chcę umyc okna w 2 pokojach, chociaż nie wiem czy ma to sens bo po pierwsze ocieplają nasz blok a po drugie zapowiadają deszcze. Ale co tam, umyję jak julia będzie w szkole. Miłego dnia laseczki !!!

cześc laseczki!

 

Tig - wszystkiego naj, naj!!! :)

 

Sorki, że się wczoraj nie odzywałam...na spotkanku z kumpelą byłam....nie ćwiczyłam i nie dietkowałam, co więcej: zeżarłam małą pizzę super supreme z Pizzy Hut. Nie żałuję, spalę dziś na rowerku :P

Pasek wagi

Witajcie Kobietki!

I ja też dziś w miarę wcześnie wstałam. Po wczorajszym cięzkim dniu czeka mnie dziś odpoczynek :) A zaraz śladem Aniaoru lecę poćwiczyć.

 

Tig - Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, a przede wszystkim zobaczenia jak najszybciej wymarzonej figurki w lustrze :)

 

Sylwia - dziś przecież nie piątek? :D To skąd to mycie okien? :)

Właśnie, Sylwia - dziś czwartek, nie piątek :)

U mnie to od wczoraj zapowiadali deszcze, a tu może nie upał ale fajnie i cieplutko jest. Ani jednej chmurki na niebie :)

 

A teraz siedzę w pracy i staram się skoncentrować na robocie :P

Pasek wagi
a ja wlasnie robie sobie sniadanko. jajeczka sie gotuja, a herbatka sie dopija :) za pol godz ide do wetki na czyszczenie rany i zastrzyk :( znowu mnie krolik znienawidzi :(
a potem troche poskakankuje i po poludniu tamilee. bardzo szybko widze efekty. chyba moj brzuszek bardzo tego potrzebowal :D a o 18 spotykam sie z ludzmi z wczesniejszego zdjecia :) na pizze :P nie mam ochoty za bardzo, a poza tym tam jest droga, wiec pewnie zadowole sie gryzem od faceta mego.

a teraz mykam szczypiorek kroic!
witam
u mnie na wadzę uwaga uwaga całe -0.1 kg mniej hahahahahhaha czyli jutro wyjdzie nic..@ sie skończył liczyłam na więcej a i jeszcze wczoraj ładnie ćwiczyłam oczywiście też ładnie dietkowałam z tym że 3 dni kibelek się nie pojawił wrrrrrrrrrrrrrrr wiec pewnie ty jest psiorek pogrzebany!!!!
tig wszystkiego naj naj
aniaour sos wygląda smakowicie

mabda ja też na śniadanie też jajeczko sadzone z kiełbaską cebulką po usmażeniu sałata pomidorek sos chili i sos czosnkowy pewnie wali ode mnie na kilometr ale za to jakie dobre było
 muszę spróbować tamilee bo a6w  tamileei już nudzi mój maż się śmieje że wieczorem to wyglądam jak robot codziennie to samo hihihiihihih
ja mam jajeczko na twardo z kanapeczka z wieloziarnistego chlebka i szczypiorkiem i keczupem :D

TIG, usmiechu, radosci, zadowolenia z siebie i zycia, spelnienia marzen i szybkiej wymiany garderoby ;)

cześc laski, wczoraj jak przyszłam do pracy to szefuńcio siedział u siebie i woła mnie na chwilę i pyta się "Anka ty w ogóle coś jesz?". Powiedziałam że jak najbardziej staram sie 5 posiłków dziennie, cwiczę regularnie i po 19 nie jem itp. Jak mu powiedziałam ile schudłam bez pomocy zadnych środków to był w szoku, bo sam raz gubi kg a potem mu przybywa i nie może utrzymac stałej wagi
Pasek wagi
tig najlepsze życzenia, wszystkiego naj, naj ... i spełnienia marzeń
Pasek wagi

© Bebio 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.