7 lutego 2013, 10:42
tak jesteś bardzo gruba.. o matko sama nie widzisz jak wyglądasz ? spoko jest co to za pytania..
- Dołączył: 2013-01-31
- Miasto: Góra
- Liczba postów: 3026
7 lutego 2013, 10:54
a z czego ty chcesz schudnąć? bo ja nie wiem!!! jesteś chuda!!!
- Dołączył: 2013-01-31
- Miasto: Kraków
- Liczba postów: 138
7 lutego 2013, 10:59
Co ma znaczyć słowo 'tragiczna' w tytule?? ;/
Żal.
- Dołączył: 2012-04-28
- Miasto: Katowice
- Liczba postów: 8463
7 lutego 2013, 11:11
A nie mogłaś wrzucić zdjęcia i zwyczajnie, po ludzku zapytać się na ile wyglądasz i nad czym masz popracować? Zamiast szopki jakieś robić i pisać, że jest tragicznie skoro sama wiesz, że nie jest.
Zauważyłam pewną tendencję: dziewczyny wrzucające zdjęcia do oceny prawie zawsze piszą w podtytule, że jest "tragicznie, masakra, ohyda" itd. Nie wiem, czemu to ma służyć... Pragną aby zaprzeczyć i napisać, że wcale tak nie jest?
7 lutego 2013, 11:33
Felvarin napisał(a):
A nie mogłaś wrzucić zdjęcia i zwyczajnie, po ludzku zapytać się na ile wyglądasz i nad czym masz popracować? Zamiast szopki jakieś robić i pisać, że jest tragicznie skoro sama wiesz, że nie jest.Zauważyłam pewną tendencję: dziewczyny wrzucające zdjęcia do oceny prawie zawsze piszą w podtytule, że jest "tragicznie, masakra, ohyda" itd. Nie wiem, czemu to ma służyć... Pragną aby zaprzeczyć i napisać, że wcale tak nie jest?
Chwyt marketingowy. Ludzie wchodzą, żeby się pocieszyć widząc kogoś, kto wygląda gorzej, a tu laska, więc im odbija i piszą rzeczy w stylu "Ja nie mogę -.- Chciałabym tak wyglądać" i bum! 7 stron komentarzy, a temat na głównej
- Dołączył: 2010-05-31
- Miasto: Warszawa
- Liczba postów: 666
7 lutego 2013, 11:34
U mnie w lewym górnym roku wyświetla się- Vitalia nr 1 w ODCHUDZANIU.
Nigdzie nie widze napisu- Vitalia dowartościowuje albo Vitalia na problemy z umysłem.
Dla mnie jesteś żałosna. Niektórzy tutaj naprawdę mają problem, idź się leczyć na głowę.
Dziewczyny tutaj mają kogo wspierać, nie myśl, że znalazłaś sobie jeleni.
7 lutego 2013, 11:38
tak tragiczna, ja bym wstydziła się dodac zdjęcie. wkurza mnie jak chude laski opisują siebie grubas, albo pytają sie czy jest tragicznie itp. tylko po to zeby wszyscy zaprzeczali i mowli jakie to piękne są. Ty do nich nalezysz
- Dołączył: 2012-06-19
- Miasto: Radom
- Liczba postów: 153
7 lutego 2013, 11:54
wkurza mnie jak dziewczyna tak szczupła zadaje pytanie ile powinna schudnąć, czy wygląda grubo itp itd..