Temat: Brzuchol-zdjecie

wiem ze mam duzy brzuch , nie chce opini na jego temat,powiedzcie mi czy przez 6 miesiecy uda mi sie go zrzucic??mam w sierpniu wesele i chce wygladac ładnie. Co i jak powinnam cwiczyc aby go zgubic?? i jak czesto?? ja chodze na siłownie , robie brzuszki, czy cos jeszcze ??
Jak na moje oko, to Twój brzuch nie wygląda na duży. Ale jeśli chcesz żeby wyglądał jeszcze lepiej, to proponuję brzuszki (nie tylko te standardowe) - tak aby wymodelować wszystkie mięśnie brzucha.
Wcale nie masz dużego brzucha.
Przez 6 miesięcy to będą same mięśnie.
Zamiast brzuszków polecam 8 min abs, albo 10 minutowy trening brzucha z Mel B
Pasek wagi
Wcale nie masz aż tak dużego brzucha, no bez przesady:) Fajna talia. A jeśli chodzi o ćwiczenia to słyszałam że A6W jest rewelacyjna, aczkolwiek ja nie wytrwałam:( PS: szkoda, że nie dałaś zdjęcia brzucha z boku..
6 miesięcy to kupa czasu, jeżeli się postarasz już po 2 miesiącach przy odpowiednich ćwiczeniach będzie kolosalna różnica.
Ja polecam hula hop - czasami działa cuda. No i 8min ABS to też fajne ćwiczenia.
talia jest super, moim zdaniem brzuszki (tylko wiesz, takie niepelne) i nozyce:)

8 min abs albo mel b na brzuch i pozbedziesz sie go :) 

troche mozesz hula hopem zdzialac. no i w wolnej chwili brzuszki :)

Biegaj na bieżni, ćwicz z tymi różnymi filmikami dostępnymi na youtube na mięśnie brzucha, a się go pozbędziesz. 6 miesięcy to kupa czasu, zważając, że ogromnego brzucha nie masz. Pamiętaj, że tych dolnych partii najciężej się pozbyć :/
sporo pracy, ale pół roku - spokojnie dasz radę! :)
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.