Temat: Co sądzicie o takim brzuchu?

Witam. Chciałam zapytać Was co sądzicie o takim brzuchu  ? 

Mam straszne kompleksy na jego punkcie. Wstydzę się nawet ubrać bikini , bo wiem, że będzie go widać. Wiem, że pewnie odezwie się spora grupa krytyków piszących "a co ? chcesz się dowartościować? Dobrze wiesz,że niektóre dziewczyny tu ważą ponad 100kg." WIEM. Nie chodzi o żadne dowartościowywanie.  Spodnie np.kupuje zazwyczaj z podwyżonym stanem, a jeśli nie to z przynajmniej 3 guzikami , żeby mi tą oponkę na dole zakryło. To jest chore, wiem. Ale nic na to nie poradzę. Jakie ćwiczenia radzicie na tę część brzucha  (zaznaczam,że co zjem odkłada mi się właśnie w tych partiach). Jednym zdaniem - muszę bardzo uważać na to co jem :( .

zaznaczam też , że w tym momencie mam okres. 

ps. jest to konto przeze mnie założone tylko na potrzeby tego tematu. Mam konto na vitalii z pamiętnikiem itp. Ale chcę , żeby wszyscy obiektywnie się wypowiedzieli. Proszę - jeśli nie masz nic do dodania to się nie wypowiadaj . 


\


edit :


brzuch normalny, ani nie otłuszczony (nie wiem gdzie widzisz boczki?) ani nie wyrzeźbiony. Rób brzuszki i wystarczy, bo jesteś szczupła osobą. Brak talii nie jest Twoją winą, po prostu taka Twoja budowa. Jeśli umięśnisz brzuch to talia sie lekko zarysuje.
Pasek wagi
to chyba oczywiste, że musisz poćwiczyć, sama to w końcu zauważyłaś. ćwiczenia na talię osy, znajdziesz w google. działają na mięśnie skośne i proste brzucha, czyli dla ciebie idealnie
troll
od razu Cię poznałam! i co tu dużo mówić, wyglądasz prześlicznie! masz świetną figurę! i uwierz, kto jak kto ale Ty nie powinnas mieć zadnych kompleksow!
Jak dla mnie super brzuszek.
Generalnie mi się podoba, razi mnie tylko absolutny brak talii...

healthylife napisał(a):

od razu Cię poznałam! i co tu dużo mówić, wyglądasz prześlicznie! masz świetną figurę! i uwierz, kto jak kto ale Ty nie powinnas mieć zadnych kompleksow!


tez rozpoznałam :) kiedys 0naa teraz chcebycchuda :-)
ładny brzuchol!

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.