Temat: Zainspirujcie mnie do zrobienia jakiegos podwieczorku fajnego.

Kochane, Co przygotowujecie na 2 sniadanie lub podwieczorek? Bo ja na 2 sniadanie jem zazwyczaj cos slodkiego, do 100 kcal a szukam pomyalu nanjakies szybkie danie, moze byc slodkie, w granicach 100-200 kcal.
Pasek wagi
Takie małe II śniadanie? :O
ja lubie twarozek z ananasami :-) Albo salatka z tunczykiem, pomidorem, ogorkiem+ troche jogurtu naturalnego :-)
Ja z racji tego, że chodzę do szkoły na II śniadanie zazwyczaj jem kanapki i jakiś sezonowy owoc. Czasem kanapki zastępuję jogurtem.
Na podwieczorek może słonecznik, jakieś inne orzechy? Bardzo lubię też suszone owoce (a najbardziej żurawinę).
Zurawine tez wcinam:-) Twarozek dzis na kolacje mam:-)
Pasek wagi
Fajnie brzmi ten tunczyk z pomidorami:-)
Pasek wagi
fajnie brzmi i jest pyszny :-) odpowiednio przyprawiony, wg uznania- mniammmm :-)
i jeszcze jeden smakolyk, ktory ja uwielbiam- faszerowana zapiekana papryka (z dowolnym farszem np, ryz, warzywa, kurczak, chuda wolowina, makaron )  
Robienie drugiego śniadania to moje hobby! Gotuję pół szklanki ryżu (wczoraj wieczorem ugotowałam go na kompocie z brzoskwiń, a kawałki owoców dałam na wierzch- słodko i zdrowo, a przy okazji mało kalorycznie, bo kompot domowej roboty i praktycznie bez cukru) i wybieram jakieś dodatki. Uczę się, więc rzadko wracam do domu wcześniej niż przed 16, a po ponad 9 godzinach bez dostępu do własnej kuchni w człowieku rośnie desperacja. Drugie śniadanie pakuję do pudełka, biorę ze sobą jakiś owoc, butelkę wody i nie jestem głodna. Oczywiście, nie zawsze udaje mi się to zrealizować- a to dopadnie wieczorne lenistwo, a to nie ma jakiegoś składnika. W zeszłym roku jadłam tak chyba przez dwa -trzy tygodnie i schudłam w talii prawie cztery centymetry.
Yenever fajny pomysl z tym ryzem :-) Przetestuje chetnie. DziewczynaBonda papryki nie lubie i nie moge jesc niestety.
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.