- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
16 sierpnia 2010, 16:27
Witam.
Jestem mamą dwóch córeczek i chciałabym mieć jeszcze jednego bobasa, który urodzi się w 2011 roku. Ten miesiąc wzieliśmy się ostro "do roboty" i może się uda :)
Zapraszam wszystkich, którzy podięli decyzję o macierzyństwie lub/i oczekują juz na swoje maleństwo :)
8 lutego 2011, 13:43
Hej olusia miło Cię widzieć.
Kati ja nawet nie chciałam testować, boo objawy miałam typowe na @, ale nie przyszła dlatego zatestowałam, ale II kresek wcale się nie spodziewałam. Także z tymi objawami, to one takie same są jak na @ i trudno wcześniej zgadnąc.
Trzymam kciuki za testujące.
A mnie standardowo, jak nie mdłości męczą, to bóle głowy okropne.
8 lutego 2011, 14:03
madlen wiem ze szansa jest ale wszystkie znaki swiadcza o nadejsciu @... ja zatestuje dzien przed terminem @ i licze po cichu ze juz cos pokaze o ile jest fasolka ;)
a tobie zycze by niemile dolegliwosci minely a przynajmniej staly sie znosne ;))
8 lutego 2011, 14:09
8 lutego 2011, 14:44
Olusia ja pierwsze ruchy poczułam około 20 tygodnia, więc czekaj cierpliwie:)) na poczatku to takie jakby przelewanie w jelitach, później dziwne pyknięcia, jakby skrzydełka motyla:)) A co do mdłości jeśli do tej pory Cię omineły to już raczej tak zostanie:))
Tasiula bakterie w moczu w czasie ciąży to standard, jednak gdy są bardzo liczne to napewno lekarz zleci Ci posiew. Ale pamiętaj, ze bardzo ważny jest sposób w jaki oddajesz mocz. Najlepiej włożyć sobie tampon i dokładnie się podmyć przed oddaniem, pierwszy strumień do muszli środkowy do pojemniczka i ostatni do muszli.
8 lutego 2011, 16:31
8 lutego 2011, 17:07
witaj olusia po dluzszej przerwie.:) napewno bedziesz teraz wiecej zagladac do nas i nas wspierac :)
kati badz dobrej mysli juz niedlugo zobaczysz 2 kreseczki
8 lutego 2011, 17:35
8 lutego 2011, 17:36
kati - trzymam kciuki :)
za pozostałe dziewczyny trzymam kciuki
ja już wózek mam i czekam ... :)