Temat: sukienka na moją figurę- zdjęcia

Mam wielki problem. W styczniu mam studniówkę. Mam okropną figure. Nie wyobrażam sobie że będę musiała ubrać sukienkę. Wyglądam beznadziejnie we wszystkich. Być może źle dobieram. Ale wierzcie mi, że cięzko mi cokolwiek wybrać bo mam OGROMNIE szerokie ramiona.. co nie trudno zauwazyc i gruby brzuch. Nie mogę nic podkreślić bo wszystko muszę ukryć. Wiadomo, że odchudzam się przed studniówką i może uda mi sie pare kilo zrzucić, ale niestety ramion sie nie pozbędę. może macie jakiś pomysl. jakiej powinnam szukac sukienki?

 

Co ty gadasz???

Mas zpiękną figurę i cialo!!! Idź smiało w tym,w czym masz ochotę.

autorko, fakt moze nie jestes jakas szczuplutka w ramionach to jak schudniesz, automatycznie schudniesz z ramion tez, z barkow, z plecow..i staniesz sie duzo drobniejsza niz jestes:) ja mam taka sama figure jak Ty...niewielki tylek, ale brzuch owszem, szerokie ramiona...w miare jak chudne, wszystko sie zmniejsza. do studniowki na pewno jeszcze kilka tygodni, zrzucisz pare kg i bedzie git:)
Pasek wagi
jak się ma szersze ramiona, to najlepiej założyć sukienkę z grubszymi ramiączkami i dekoltem w trójkąt. w każdym bądź razie unikaj sukienek bez ramiączek i z takimi cienkimi ramiączkami. no i dekolty w owalne też odpadają. masz ładne nogi, więc na Twoim miejscu podstawiłabym na sukienkę do linii kolan/lekko za :)
Sukienka przed kolano, szeroka na dole, na grubych ramiączkach z dekoltem w serek i będzie pięknie :3 Masz cudowne nogi, pokaż je to nikt nie zauważy szerszych ramion :)
Jak widac TROLe sa wszedzie i na kazdym kroku potrafia dopiec...zalosne. I nie jeden taki TROL zazdrosci Ci figury.
Co do sukienki, nie pomoge.
Pasek wagi


ta druga byłaby chyba fajna, tylko może bez tego żabotu na górze, tylko same takie grube ramiaczka
jak to nie masz co podkreslac??
Masz bardzo ladny biust i zgrabne lydki.

Sukienka na grubych ramiaczkach z dekoltem w ksztalcie V i dolem w ksztalcie A tuz za kolanko

cos mniej wiecej jak ponizej:

według mnie wyglądasz super :) 
masz świetne nogi ! pokazałabym nogi ! 
a jaki biust ! :) Ty masz szerokie ramiona :))?? zobacz na moje
ja to dopiero mam problem górą nie założę sukienki bo mam bary za duze a dolem dupe hehehehehhe 
wg. mnie powinnaś znaleźć sukienkę odcinaną tuż pod biustem albo w talii i rozkloszowaną tak jak pisały dziewczyny szerokie ramiączka, albo nawet z lekkim rękawkiem.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.