Temat: Szybki ubytek cm w boczkach - wyprobowane!!

Kochane! Moja wielka zmora byly boczki - 95 cm!
ktos mi powiedzial, ze to przez brak jedrnosci mojej skory i ze jesli cos z tym zrobie, to strace odrobine w talii i w nieszczesnych boczkach. i wiecie co? UDALO SIE! mam 88 cm a nie 95 i walcze dalej!

patent na noc smarowalam brzuszek i boczki kremem ujedrniajacym, owijalam sie pasem neoprenowym (cieplutko mi bylo w nocy w nerki dzieki temu hehehe :D) i hop do lozka na cala noc. efekt? - 7 cm w boczkach i fajna, jedrna skora! :D goraco polecam, moze ktorejs z was tez cos takiego pomoze! :)
Gosiu zmierzyłam się i za tydzień zobaczę może ta miłą niespodziankę:-) poczytałam sobie trochę wątku i mogę ci tylko pogratulować:-)
dziękuje a nie długo to ja ci pogratuluje zobaczysz
Pasek wagi
hej dziewczynki:) jestem tu dopiero jeden dzien, aj jzu dowiedzialam sie tu CUDOWNYCH rzeczy. to po prostu niesamowite!! wlasnie poszlam do mamy po skojarzylo mi sie ze my juz taki pas mielismy w domu.. jednak ona mi powiedziala ze tzreba na niego uwazac. bo bardzo latwo przeziebic nerki:/ mimo to mam zamiar go kupic i stosowac.
Jest rewelacyjny.Polecam również spodenki:)))

hej kochanewczoraj przyszły z allegro moje gatki:)

załozyłam je juz ,trochę śmierdzą gumą...mam nadzieje ,ze ten zapach się ulotni...ciepło w nich.teraz wietze je na balkonie bo mnie głowa od tego zapachu rozbolała.czy wasze pasy bądz spodenki tez tak nieładnie pachniały?

Dzien dobry wszytskim,

ciesze sie ze watek sie ze pas cieszy sie tak duzym zainteresowaniem , pozdrawiam

A ja jak ya dlugo ponosze moj pasiorek to mnie skora swedzi...

Tak IGA moj tez tak nie przyjemnie pachnie

cześć moje robaczki !!!!!!!miłego i ciepłego dnia z pasem i gatkami
Pasek wagi
mój pas też nie ładnie pachniał, a spodenki były ok
Pasek wagi
no dziś mam drugi dzień na sobie. taką opcję wybrałam: w dzień na brzuszek, w nocy na uda:-) leje się oj leje:-)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.