- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
12 maja 2015, 16:27
Witam. Mam problem z nadmiernym poceniem od ok. lutego tego roku. Wystarczy krotki spacer a mnie juz cala zalewa pot, pod pachami i w szczegolnosci na plecach. Bardzo zle sie z tym czuje. Ubieram sie odpowiednio do pogody. Robilam badania i wszystko wyszlo dobrze. Blokery mi nie pomagaja. Nie wiem co zrobic :((
Edytowany przez 12 maja 2015, 16:28
12 maja 2015, 16:39
etiaxl lub medispirant się świetnie sprawdzają.etiaxl jest w wersji łagodniejszej i mocniejszej.jest zdecydowanie silniejszy od medispirantu.
kiedyś używałam etiaxilu,byłam bardzo zadowolona.później zaczęłam używać medispirant.początkowo byłam rozczarowana.ale w momencie,gdy waga spadła w dół jest wystarczający.
12 maja 2015, 16:50
ile ważysz? ja przy 70kg pociłam się tak sobie, teraz po spaczerze do sklepu całe plecy mokre (że koszulkę da się wycisnąć...) to wina 80 kg. Mój ojciec miał problemy z cukrem ale to nawet w spoczynku się pocił tak.
12 maja 2015, 16:52
ile ważysz? ja przy 70kg pociłam się tak sobie, teraz po spaczerze do sklepu całe plecy mokre (że koszulkę da się wycisnąć...) to wina 80 kg. Mój ojciec miał problemy z cukrem ale to nawet w spoczynku się pocił tak.
60 kg przy wzroscie 160. Ostatnim czasem sporo przytylam i jestem w trakcie odchudzania.
12 maja 2015, 17:48
to nie jest normalne. takie nadmierne pocenie moze być wynikiem chorób np:serca, cukrzycy(tak jak ktoś napisał wyżej), czy problemów hormonalnych.